Torku Jelifest

Fikret Orman: İnşallah şampiyonluk turunu Vodafone Arena’da atacağız

  • Giriş Tarihi: 27.12.2015 15:47
  • Güncelleme Tarihi: 15:47
Fikret Orman: İnşallah şampiyonluk turunu Vodafone Arena’da atacağız

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni statları Vodafone Arena inşaatının sonlarına doğru geldiklerini, bu sene orada şampiyonluk turunu hep beraber atacaklarına inandığını belirtti.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Fikret Orman’ın, Hotel Elite’de düzenlenen 100. Yıl Beşiktaşlılar Derneği’nin kahvaltısına katıldığı bildirildi.

Burada bir konuşma yapan Fikret Orman, Vodafone Arena’da birlik olgusunu yaşatacaklarını anlatarak, “Vodafone Arena inşaatının sonlarına doğru geldik. Biz her şeyi hep beraber yapıyoruz. İnşallah şampiyonluk turunu da orada hep beraber atacağız. Bu sene, o sene” ifadelerini kullandı.

Fikret Orman, Beşiktaş camiasının bir aile olduğuna vurgu yaparak, şunları kaydetti:

“Buraya ailemle beraber geldim. Annem, kız kardeşim, yengem, dayım yeğenim burada. Allah rahmet eylesin, babam bize böyle bir miras bıraktı. Beşiktaş ailesinin içerisinde olmaktan büyük onur duyduk. Bugün de Beşiktaş ailesinin bir parçası olan sizlerle beraber olmaktan oldukça mutluyum.”> Yeni Meram >Spor > Fikret Orman: İnşallah şampiyonluk turunu Vodafone Arena’da atacağız
HABER YORUMLARI