Ruşeym Torku

Feyruz Yöresel Tatlar Sunuyor

  • Giriş Tarihi: 13.06.2013 16:22
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Feyruz Yöresel Tatlar Sunuyor

Hava lojmanları arkası, Belh kavşağı yakınlarındaki ana yol üzerinde bulunan Feyruz Et Lokantası yemek çeşidini yörelerimize göre artırdı. Değişik yörelerimizin yemeklerini tatmak isteyen Konyalıları bekliyor.

Feyruz Restaurant Müdürü Musa Danışan, Konya, Hatay ve Adana mutfağının seçkin yemeklerini Konya’da, Feyruz’da buluşturduklarını belirterek, “ Yörelerinden gelen ustalarımız, restaurantımızda kendi yörelerinin birbirinden lezzetli yemeklerini yapmaktadırlar. İstek üzerine diğer yörelerimizin de mutfaklarından seçmeler yapacağız. Konya’da birçok yöremizin insanları yaşamaktadır. Biz elimizden geldiğince farklı yöre insanlarımıza da hizmet verme arzusundayız. Güler yüzlü ve tecrübeli personelimizle üç katlı mekânımızda VIP salonumuz ve geniş bahçemizle farklı lezzetler sunmaktayız. Misafirlerimize, Feyruz’un zengin yöresel yemeklerini, farklı sunumlarımızla ve vazgeçilmez müşteri memnuniyeti prensiplimizle sunmaktayız” dedi.

Konyalıları Feyruz’a Bekliyoruz

İşletme ortaklarından, M. Emin Özkan Konyalıları Feyruz’a davet ederek, “Restaurantımızda Hatay mutfağının zengin soğuk başlangıçlarından Humusu, Antakya yöresinin ara sıcak yemeği olan Sac Oruğunu, Hatay sofrasının Kâğıt Kebabını ve Tepsi Kebabını, özgün çorbaların yanında, ızgara çeşitlerini ve yöresel tatlıları da bulabilirsiniz. Keyifli Yemekten sonran ücretsiz olarak ikram edilen semaverde çayı yudumlarken dostlarınızla sohbet edebilirsiniz. Yöresel yemeklerimizin tadına bakmaları için bütün Konyalılara bekliyoruz.” dedi.

Hergün Doyasıya Serpme Kahvaltı

Restaurantın temizliği, nezihliği ve yemeklerin kalitesine değinen işletme ortaklarından Burhanettin Topçu, “Müşterilerimizden gelen istekler üzerine, hergün serpme kahvatı servisine başladık. Kaliteli ürünlerden oluşan serpme kahvaltımızda, birçok damak zevkine uygun yiyecekleri bulmanız mümkündür.” şeklinde konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Feyruz Yöresel Tatlar Sunuyor
HABER YORUMLARI