kapat
Ruşeym Torku

Fatma Girik’ten 71 Yaş Pozu

  • Giriş Tarihi: 27.03.2014 12:00
  • Güncelleme Tarihi: 23:24
Fatma Girik’ten 71 Yaş Pozu

Türkiye’nin usta oyuncusu Fatma Girik, 19. Türkiye / Almanya Film Festivali’nin ödül törenine sıcak tavırları ve güzelliğiyle damgasını vurdu.

Yeşilçam’ın usta ismi Fatma Girik, Almanya’nın Nürnberg kentinde düzenlenen 19. Türkiye / Almanya Film Festivali’nin ödül töreninde onur ödülü aldı. Ünlü sanatçı, gecede sıcak tavırları, duru güzelliği ve zarafetiyle dikkat çekti. Estetiğe karşı olan 71 yaşındaki ünlü oyuncu Fatma Girik, 68 yaşındaki Ajda Pekkan’ın aksine, “Yaşımı bu saatten sonra saklayamam. Çizgilerimi öyle kolay harcayamam.” diyor.

“HAYATIMIN ROLÜNÜ BEKLİYORUM”

Aldığı övgüler üzerine 71 yaşında olduğunu hatırlatan Girik, “Yaşımı bu saatten sonra saklamam. Halen hayatımın rolünü oynamak için en uygun yaşta olduğumu düşünüyorum ve rolümü bekliyorum” dedi.

ÇİZGİLERİMİ ÖYLE KOLAY HARCAMAM

Yaşlılık izlerini yok etmek için kullanılan ve son dönemde trend haline gelen botoksa karşı mesafeli olduğunu da belirten ünlü oyuncu, bu yöntemin asla ilgisini çekmediğini, ancak yaptıranlara saygı duyduğunu dile getirdi. Girik, “Yaşanmışlıklar benim yüz çizgilerimde saklı. Her bir çizgimde anılarım var. O çizgileri kolay yapmadım. Öyle kolayca da harcamam” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Fatma Girik’ten 71 Yaş Pozu
HABER YORUMLARI