Torku Jelifest

Eşi ve doğacak çocuğu arasında tercih yaptı! ” Pişman değilim” dedi

  • Giriş Tarihi: 13.12.2018 11:14
  • Güncelleme Tarihi: 11:14
Eşi ve doğacak çocuğu arasında tercih yaptı! ” Pişman değilim” dedi

ABD'nin Kolorado eyaletinde Frederick Connie adlı adam hamile eşi rahatsızlanınca onu hastaneye götürdü. Eşinin hemen sezaryana alınması gerektiğini söyleyen doktorlar Connie'den hayatının en zor sorusuna cevap vermesini istedi. "Eşinin hayatını kurtaracak ameliyatı yapabiliriz ama o zaman kızını kaybedeceksin. Ya da..."

Mutlu Akü

ABD’nin Kolorado eyaletinde Frederick Connie adlı adam hamile eşi rahatsızlanınca onu hastaneye götürdü. Eşinin hemen sezaryana alınması gerektiğini söyleyen doktorlar Connie’den hayatının en zor sorusuna cevap vermesini istedi. “Eşinin hayatını kurtaracak ameliyatı yapabiliriz ama o zaman kızını kaybedeceksin. Ya da…”

ABD’nin Kolorado eyaletinde Frederick Connie adlı adam hamile eşi rahatsızlanınca onu doktora götürdü. Doktorlar, eşi ve doğacak kızı arasında seçim yapmasını istedi. Connie tercihini yaptıktan sonra “pişman değilim” dedi.

HAYATININ EN ZOR SORUSUNU DUYDU

7 aylık hamile eşi Keyvonne Connie’nin evde kanaması başlayınca onu hemen hastaneye götürdü. Doktorlar, hamile kadının hemen sezaryene alınması gerektiğini söyledi. Ancak talihsiz adamın bir de seçim yapması istendi.

“EŞİNİ KURTARIRSAN KIZINI, KIZINI KURTARIRSAN EŞİNİ KAYBEDERSİN”

Express.co.uk’de yer alan habere göre; doktorlar ona, “Eşinin hayatını kurtaracak ameliyatı yapabiliriz ama o zaman kızını kaybedeceksin. Ya da kızını kurtarabilirsin ama o zaman da eşini kaybedebilirsin” dediler.

“AMELİYATHANEYE GÖTÜRÜRKEN YAŞAMINI YİTİRDİ”

Eşi ile bebeği arasında bir seçim yapması gereken Frederick Connie, seçimini kızından yana kullandı. Connie, “Bu kararı verdiğim için pişman değilim; çünkü eğer Keyvonne hayatta kalsaydı, hayatımın geri kalanında benden nefret ederdi.” dedi. Keyvonne Connie, sezaryenden sonra bir süre daha yaşadı ve kızının fotoğraflarını görebildi. Frederick Connie, “Onu kurtarmaya çalıştılar ama kalbi dayanmadı. Ameliyathaneye götürürken öldü.” diye konuştu.

KIZINA ÖLEN EŞİNİN ADINI VERDİ

Kızı Angelique Keyvonne Connie’ye, eşinin adını veren baba şunları söyledi: “Ona annesinin adını verdim. Annesini tanıyacak, bundan emin olacağım.”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Dünya > Eşi ve doğacak çocuğu arasında tercih yaptı! ” Pişman değilim” dedi
HABER YORUMLARI