Torku Jelifest

Erdoğan’dan muhtarlara kritik çağrı!

  • Giriş Tarihi: 12.10.2018 15:12
  • Güncelleme Tarihi: 15:12
Erdoğan’dan muhtarlara kritik çağrı!

Isparta'da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Muhtarlara sesleniyorum, bu vatan topraklarını satacak olursanız bu millet size hakkını helal etmez bizde size bunun hesabını sorarız.' dedi.

Mutlu Akü

Isparta’da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Muhtarlara sesleniyorum, bu vatan topraklarını satacak olursanız bu millet size hakkını helal etmez bizde size bunun hesabını sorarız.’ dedi.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları;

Isparta’da 24 Haziran’da ülkesine partisine milletin adamına sahip çıktı. Isparta sadece demokrasinin değil vefanın da şehri olduğunu gösterdi.

24 Haziran’da ülkesine, devletine ve istikbaline sahip çıkan Isparta’nın tavrını yine ortaya koyacağına inanıyorum. Isparta’nın bizi mahcup etmeyeceğine inanıyorum.

”GÜVENLİK KUVVETLERİMİZ TERÖR ÖRGÜTLERİNE KAS KUSTURUYOR”

Attığımız kararlı adımlar sayesinde Cerablus’tan El Bab’a, Afrin’den Irak’ın kuzeyine, Cudi’den Gabar’a, Tendürek’e kadar çok zor coğrafyalarda, güvenlik kuvvetlerimiz terör örgütlerine kan kusturuyor kan. Bu millete ihanet edenleri oralara bırakmayacağız. Bölücü terör örgütü tarihin en büyük hezimetini yaşıyor. Telsiz konuşmalarından bunları biliyoruz, duyuyoruz.

Muhtarlara sesleniyorum, bu vatan topraklarını satacak olursanız bu millet size hakkını helal etmez bizde size bunun hesabını sorarız.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Erdoğan’dan muhtarlara kritik çağrı!
HABER YORUMLARI