kapat
Ruşeym Torku

El Ele Güzel Günlere

  • Giriş Tarihi: 11.01.2014 17:21
  • Güncelleme Tarihi: 2:26
El Ele Güzel Günlere

Torku Konyaspor’un Teknik Direktörü Mesut Bakkal, ikinci yarıda el ele vererek güzel günler yaşayacaklarına inandığını söyledi.

Bunun için burada olduğunu vurgulayan Bakkal, göreve geldikleri gün itibariyle yakaladıkları çıkışı ikinci yarıda da devam ettirerek sezonu en iyi yerde tamamlayacaklarına inandığını belirterek açıklamasını şöyle tamamladı. “Ligin ilk yarısı Torku Konyaspor olarak bizim adımıza iyi bitti diyebiliriz. Göreve geldiğimiz son iki haftada takımımız gerek oyun gerekse mücadele anlamında iyi işler yaptı”.

“İYİ ve kaliteli oyunculardan kurulu bir takıma sahibiz. Özgüvenini yeniden kazanan oyuncu topluluğumuz sezonun ikinci yarısında ilk yarının son iki maçında olduğu gibi iyi bir başlangıç yapar ve bunun da devamını getirir. Biz bunun için buradayız. Bu takıma ve oyunculara güvendiğimiz için buradayız. El ele vererek hep birlikte Torku Konyaspor’u daha güzel günlere taşıyacağız”. Takım olarak öncelikli düşüncelerinin 2. yarının ilk haftalarında alacakları sonuçlarla lige sıkı sıkı tutunmak olduğunu da sözlerine ekleyen Bakkal, “Bunu başardıktan sonra oyuncularım da rahatlayacak ve stresten uzak bir ortamda gerçek kalitelerini sahaya yansıtacaklar” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > El Ele Güzel Günlere
HABER YORUMLARI