kapat

Demet Akalın’la Murat Dalkılıç arasında uçak krizi

  • Giriş Tarihi: 19.12.2016 15:13
  • Güncelleme Tarihi: 15:13
Demet Akalın’la Murat Dalkılıç arasında uçak krizi

Yılbaşı gecesi Bakü'den İstanbul'a ortak uçakla gelme kararı alan Demet Akalın ve Murat Dalkılıç, Merve Boluğur'un da gelmek istemesiyle anlaşmazlık yaşadı.

Yılbaşı akşamı yaklaşırken, ünlülerin sahne telaşı zirveye tırmandı. Yılbaşı gecelerinin aranan isimlerinden Demet Akalın ve Murat Dalkılıç, aynı gün içerisinde Bakü ve İstanbul’da konser verecek. Bakü’den İstanbul’a beraber gelme kararı alan iki şarkıcı arasında uçak krizi çıkınca, planlar altüst oldu.

MERVE BOLUĞUR’U GÖTÜRMEK İSTEDİ

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; Bakü’de birlikte konser verecek Demet Akalın ve Murat Dalkılıç ikilisi İstanbul’daki konserlerine yetişebilmek için birlikte özel uçak kiralamaya karar verdi. Fakat Murat Dalkılıç, Bakü’ye eşi Merve Boluğur ve ailesini de götürmek isteyince ikili arasında kriz çıktı.

AYRI UÇAKLAR TAHSİS EDİLDİ

Bu gelişmeler sonrasında Demet Akalın, Murat Dalkılıç ile beraber gitmekten vazgeçti. Demet Akalın kendisine ayrı bir uçak tahsis ederken Murat Dalkılıç’a da İstanbul’daki konseri organize eden şirket özel uçak tahsis etti.> Yeni Meram >Magazin > Demet Akalın’la Murat Dalkılıç arasında uçak krizi
HABER YORUMLARI