Torku Jelifest

Çumra Belediye Başkanı Oğuz, Esnaflarla Buluştu

  • Giriş Tarihi: 11.08.2015 15:26
  • Güncelleme Tarihi: 15:26
Çumra Belediye Başkanı Oğuz, Esnaflarla Buluştu

Konya’nın Çumra İlçe Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, düzenlenen istişare toplantısında esnaflarla bir araya geldi.

Mutlu Akü

Aylık olarak mahalle muhtarlarıyla başlayan istişare toplantıları esnaflarla devam ediyor. Bu program kapsamında Çumra Belediyesi Bağ-kur Çarşısı esnaflarıyla istişare toplantısında buluştu. İstişare toplantısında esnafların dertlerini ve sorunlarını dinleyip bilgi alan Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, “Sorunlarınız hepimizin sorunu ve sırası ile çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz” dedi.
Kendilerine esnaflar tarafından iletilen çarşı önü yolunun genişletilmesi konusuna da değinen Başkan Oğuz, şuan bu sorunun çözüme kavuştuğunu ifade etti.

Bu tür istişare toplantılarının sürekli olarak devam edeceğini söyleyen Başkan Oğuz, “Ne yapılıyorsa Çumra için yapılıyor ve hepinizin desteğine ve duasına ihtiyacımız var” diye konuştu.

Bağ-kur Çarşısı esnafları ise, bu programı düzenleyen Belediye Başkanı Mehmet Oğuz’a teşekkür etti. Esnaflar yaptıkları açıklamamda, “Bizler daha önceki dönemlerde şunu yaşıyorduk gelinirdi, dinlenirdi ama icraat olmazdı. Şimdi biliyoruz ki bir çaba ve gayret var Çünkü daha önceki geldiğinizde size fikir olarak beyan ettiğimiz genişleme çalışmasını tamamlayarak tekrar karşımıza geldiniz. Allah yolunuzu açık etsin” ifadelerini kullandı.

Düzenlenen istişare toplantılarına Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz’un yanı sıra AK Parti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar, Ticaret Odası Başkanı Metin Kural da katıldı.> Yeni Meram >Konya > Çumra Belediye Başkanı Oğuz, Esnaflarla Buluştu
HABER YORUMLARI