Torku Jelifest

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hiç böyle görmediniz

  • Giriş Tarihi: 8.12.2018 12:57
  • Güncelleme Tarihi: 12:57
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hiç böyle görmediniz

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, kendisine mektup veren bir vatandaşla telefon görüşmesini paylaştı. Fahrettin Altun, paylaşımına 'Bir güzel adam, Recep Tayyip Erdoğan' notunu düştü.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kendisine mektup veren bir vatandaşla telefon görüşmesini paylaştı. Fahrettin Altun, paylaşımına ‘Bir güzel adam, Recep Tayyip Erdoğan’ notunu düştü.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Görüntülerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, makam arabasında kendisine bir mektup gönderen vatandaşla konuşması yer alıyor. Erdoğan, burs konusunda bir mektup gönderdiği anlaşılan Aylin isimli bir vatandaşa, o konuda bir gelişme olup olmadığını soruyor.

“BU OFLULAR BİR ALEM YA, BİR DİNLE”
Erdoğan’ın ‘Aylin bir dinle, dinle. Bu Oflular bir alem ya bir dinle’ sözleri ise tebessüm ettiriyor.> Yeni Meram >Güncel > Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hiç böyle görmediniz
HABER YORUMLARI