Torku Jelifest

Başkan Kılca ilk nikahını kıydı

  • Giriş Tarihi: 7.04.2019 13:59
  • Güncelleme Tarihi: 13:59
Başkan Kılca ilk nikahını kıydı

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, göreve başlamasının ardından ilk nikâhını kıydı.

Mutlu Akü

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Hale ve İbrahim Ethem Topal çiftinin nikâh merasimlerine katılarak genç çiftlerin nikâhlarını kıydı.

Başkan Hasan Kılca, “Belediye Başkanı olarak ilk nikâh törenini gerçekleştirdik, genç çiftimize mutluluklar dilerim” diyerek genç çifti tebrik etti. Hale ve İbrahim Ethem Topal çiftinin nikah şahitliklerini ise AK Parti AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç yaptı.

Aile kavramına dikkat çeken Hasan Kılca, damat ve geline nasihatte bulundu. Nikâh akdinin genç çifte nikah cüzdanlarını veren AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti Konya Milletvekili “Evlilik, fedakarlık gerektiren bir kurumdur. Bu evliliği karşılıklı sevgiyle, saygıyla, anlayışla götürün. Birbirinizi üzmeden, ömür boyu mutlu olun” dedi. Nikah sonrası evlilik cüzdanını geline teslim ederek, “Mutluluklarına şahitlik yaptığım bu çifte bir ömür boyu saadetler dilerim” diye konuştu.> Yeni Meram >Konya > Başkan Kılca ilk nikahını kıydı
HABER YORUMLARI