Ruşeym Torku

Başkan Hançerli personel ile bayramlaştı

  • Giriş Tarihi: 27.08.2018 14:44
  • Güncelleme Tarihi: 14:51
Başkan Hançerli personel ile bayramlaştı

Karatay Belediyesi'nde bayramlaşma geleneği Kurban Bayramında da sürdü. İlk olarak Tatlıcak Tesislerinde gerçekleşen bayramlaşma Park Bahçeler Müdürlüğü ve Belediye Hizmet Binasında devam etti.

Why Note!?

Karatay Belediyesi’nde bayramlaşma geleneği Kurban Bayramında da sürdü. İlk olarak Tatlıcak Tesislerinde gerçekleşen bayramlaşma Park Bahçeler Müdürlüğü ve Belediye Hizmet Binasında devam etti.

Düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Hizmet-İş Sendikası Konya Şube Başkanı Vacit Sır; Karatay Belediyesi’nin özlük hakları ve sosyal haklar bakımından örnek bir Belediye olduğunu söyleyerek her zaman personelinin yanında yer alan Başkan Hançerli’ye teşekkür etti. Sır, başta Başkan Hançerli olmak üzere bütün Karatay Belediyesi çalışanlarının Kurban Bayramı’nı kutladı.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ise özverili çalışmaları ile Karatay’a huzurlu ve sorunsuz bir bayram yaşattıkları için tüm belediye personeline teşekkür etti. Başkan Hançerli Belediye çalışmalarının yaz-kış gece-gündüz demeden devam ettiğini belirterek; Hazreti Mevlana’nın diyarı Karatay’a hizmet etmenin mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Başkan Hançerli; Başkan Yardımcıları, Daire Amirleri ve personellerle tek tek tokalaşarak bayramlaştı> Yeni Meram >Konya > Başkan Hançerli personel ile bayramlaştı
HABER YORUMLARI