kapat
Ruşeym Torku

Başarı için buradayız

  • Giriş Tarihi: 10.01.2013 17:16
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Başarı için buradayız

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’taki temsilcimiz Anadolu Selçukluspor’un yeni Teknik Direktörü Zafer Turan, ‘Bizim birinci hedefimiz burada oyunculara bir şeyler katabilmek. Misyonumuz doğrultusunda genç kadromuzu, yapımıza ve hedeflerimize uygun bir iki tak

Turan “Öncelikle beni bu göreve layık gören değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Misyonu farklı, genç bir futbolcu topluluğundan kurulu takımımızla başarılar yaşayacağımıza inanıyorum” dedi ve açıklamasını şöyle tamamladı.

“SONUÇTA Konya’ya hizmet için kurulmuş bir takımız ve Torku Konyaspor’un alt yapısı görünümünde hem oyuncu yetiştirmeyi, hem de sportif başarıyı hedefleyen Anadolu Selçukluspor’a bir şeyler katabilmek istiyorum. Bizim birinci hedefimiz burada oyunculara bir şeyler katabilmek. Onları belli bir noktaya getirebilmek. Gördüğüm bu genç kadro beni heyecanlandırdı açıkçası. Onlara bir şeyler verebilir miyiz? Belli bir noktaya getirebilir miyiz? İşte bizim buraya gelmemizdeki en büyük etken bu. Bu takım misyonuna uygun bir yapılanmayla, belki bir belki iki transfer yaparak, takımın kurgusunu koruyarak başarılı olmak için çalışacağız. Baktığımız zaman ilk yarıda önce başarılı bir sekiz hafta, sonra farklı bir sekiz hafta yaşanmış. Yakalanan başarılı çıkış, takımın potansiyeli olduğunu göstermekte”.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Başarı için buradayız
HABER YORUMLARI