Torku Jelifest

Bakan açıkladı! İnternetten alışverişte yeni dönem başlıyor

  • Giriş Tarihi: 7.12.2018 11:28
  • Güncelleme Tarihi: 12:15
Bakan açıkladı! İnternetten alışverişte yeni dönem başlıyor

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "İhracatta kasımda rekor kırmıştık. Aralıkta da bunu artırarak, 2018'i rekorla kapatacağız." dedi. Pekcan internetten alışverişlerin güvenilirliği için 'güvenli site uygulamasına' önümüzdeki hafta başlayacaklarını da duyurdu.

Mutlu Akü

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, “İhracatta kasımda rekor kırmıştık. Aralıkta da bunu artırarak, 2018’i rekorla kapatacağız.” dedi. Pekcan internetten alışverişlerin güvenilirliği için ‘güvenli site uygulamasına’ önümüzdeki hafta başlayacaklarını da duyurdu.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, e-ticarette güven damgası uygulamasına yıl bitmeden başlanacağını açıkladı. Bakan Pekcan, “E-ticarette güven damgası uygulamasına bu ay içerisinde başlıyoruz” dedi. 2018’de ihracat rekoru kırılacağını tekrarlayan Pekcan, “İhracatta kasımda rekor kırmıştık. Aralıkta da bunu artırarak, 2018’i rekorla kapatacağız” diye konuştu. Pekcan ayrıca, yurt dışında 5 merkezde ve 15 sektörde Türk Ticaret Merkezi olduğunu hedeflerinin bunu 35 yerde açmak olduğunu söyledi.



> Yeni Meram >Güncel > Bakan açıkladı! İnternetten alışverişte yeni dönem başlıyor
HABER YORUMLARI