Torku Jelifest

Bahçeli’den MHP teşkilatına cumhur ittifakı uyarısı

  • Giriş Tarihi: 1.11.2018 10:44
  • Güncelleme Tarihi: 10:44
Bahçeli’den MHP teşkilatına cumhur ittifakı uyarısı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, teşkilatlara genelge göndererek, ""Partimiz yerel seçimlere tek başına katılacaktır. Cumhur İttifakı'nın doğasına uygun hareket edilmeye dikkat edilecektir." uyarısında bulundu.

Mutlu Akü

MHP Genel Başkanı Bahçeli, teşkilatlara genelge göndererek, “”Partimiz yerel seçimlere tek başına katılacaktır. Cumhur İttifakı’nın doğasına uygun hareket edilmeye dikkat edilecektir.” uyarısında bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin yerel seçimlere tek başına katılacağını açıkladı.Parti teşkilatına yerel seçimlerle ilgili bir genelge gönderen Bahçeli, “Partimiz mahalli idareler seçimlerine adıyla, amblemiyle ve ülkemizin her seçim çevresinde tek başına katılacaktır.” dedi.

“SAYGI VE NEZAKET İÇRİSİNDE YAPILMASINA RİAYET EDİLECEKTİR”

Bahçeli, “Buna rağmen Cumhur İttifakı’nın doğasına uygun hareket edilecek, söz, açıklama, beyanat ve siyasi değerlendirmelerin saygı ve nezaket içerisinde yapılmasına azami ölçülerde riayet gösterilecektir” ifadelerini kullandı.Genelgede ayrıca seçimlere katılacak adayların “merkez yoklaması” usulüyle belirleneceği bildirildi.Bahçeli genelde şu ifadelere de yer verdi:”Milliyetçi Hareket Partisinin büyümesinden, yükselişinden, güçlenmesinden korkan ve ürken kesimlerin provokasyonlarına çok dikkat edilecek, herhangi bir saldırı ve sataşma halinde gerekli cevap verilmekle birlikte hukuken lazım gelen önlemler gecikmeden alınacaktır.”> Yeni Meram >Politika > Bahçeli’den MHP teşkilatına cumhur ittifakı uyarısı
HABER YORUMLARI