kapat
Ruşeym Torku

Aras, Yeniden İlçe Başkanı

  • Giriş Tarihi: 26.05.2013 21:48
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Aras, Yeniden İlçe Başkanı

CHP Beyşehir İlçe Başkanlığı’na atanan Nevzat Aras, Beyşehir ilçe binasında yapılan olağan üstü Kongrede 23 delegenin oyunu alarak yeniden CHP Beyşehir İlçe Başkanlığı’na seçildi.

CHP Beyşehir İlçe Teşkilatı’nın Olağan Üstü Kongresi’ne CHP Konya İl Başkan Yardımcıları Dursun Kaplan ve Tahir Biter, İl Sekreteri Özdoğan Çaylak, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Davut Arslan, Adem Büker’ in yanı sıra CHP Beyşehir ilçe delegeleriyle birlikte partililer katıldı.

İlçe binasında gerçekleştirilen Olağanüstü Kongre’nin açılış konuşmasını yapan CHP Beyşehir İlçe Başkanı Nevzat Aras, “Partimiz, CHP’nin yerel ve genel seçimlerde iktidar olması için var gücümüzle çalışmamız gerekiyor” dedi. Aras, bundan böyle CHP’lilerin var güçleriyle çalışması gereğini vurguladı. Aras şöyle konuştu, “Enerjimizi ülkemizin aydınlık yarınlarını kurmak için harcayacağız. Çocuklarımıza kalkınmış çağdaş ve bağımsız bir Türkiye bırakmak için mücadele edeceğiz. Hep birlikte partimizin önce yerelde sonra genel de iktidar olduğunu göreceğiz. Aydınlık Türkiye’nin temeli ve cumhuriyetimizin güvencesi olan partimiz CHP sonsuza kadar devam edecektir”

CHP Beyşehir İlçe Kongresinde Nevzat Aras, 96 delegenin 23’ünün oyunu alarak yeniden ilçe başkanlığına seçilirken, yönetim kurulu üyelikleri de şu isimlerden oluştu,

Yunus Aslan, Hatice Bülbül, Hasan Ali Demirkapı, Betül Dinvar, Şehriban Doğancı, Dursun Issı, Suat Karakaya, Memduh Olmaz, Adil Şeker, Turan Şenol, Mehmet Ünal, Ferhat Yalçın, Arif Yıldırım ve Belkıs Zebil.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Aras, Yeniden İlçe Başkanı
HABER YORUMLARI