kapat
Ruşeym Torku

Annenin En Acı İsteği

  • Giriş Tarihi: 11.01.2014 10:46
  • Güncelleme Tarihi: 2:26
Annenin En Acı İsteği

Konya’da iki komşusunun evini soyan 17 yaşındaki genç, polisler tarafından yakalanınca annesi, “Bu benim oğlum götürün cezaevine atın. Tüm komşularımıza zarar verdi” diyerek çocuğuna tepkisini dile getirdi.

Olay, merkez Karatay ilçesi Tatlıcak Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Konya Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsız Büro Amirliği ekipleri mahallede çalışma yaparken şüpheli bir aracı fark ederek aradı. Yapılan aramada aracın bagajında battaniyeye sarılı LCD televizyon çıktı. Aracı komşusundan emanet aldığını söyleyen şüpheli A.Ö.’nün , iki komşusunun evini soyduğu ortaya çıktı. Çalıntı mallarla yakalanan A.Ö.’ye mahalleli tepki gösterirken, anne Hanife G. de olay yerine geldi. Oğlunun daha önce birçok defa yakalandığını ve sürekli serbest kaldığını anlatan anne Hanife G., “Bu benim oğlum götürün cezaevine atın. Tüm komşularımıza zarar verdi. Bu çocukta eroin, bali her şey var, şimdi de hırsızlık yapmış. Mahallenin tüm evlerini soyan bu çocuk, burada bir hırsız varsa o da bu. Ben annesiyim, annesi olmaz olaydım” dedi.
Hanife G., 1 yıl önce ölen kocasının uçan kuşun kalbini kırmadığını dile getirerek, “Sen kime benzedin oğlum” diyerek tepki gösterdi.
Daha önce 7 ayrı olaya karışan ve iki evden iki televizyon çalan şüpheli A.Ö., ifadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edilecek.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.> Yeni Meram >Arşiv > Annenin En Acı İsteği
HABER YORUMLARI