kapat
Ruşeym Torku

Anadolu topbaşı yaptı

  • Giriş Tarihi: 3.01.2013 23:45
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Anadolu topbaşı yaptı

Yeşil-beyazlılarda tatil sona erdi ve futbolcular dün Antalya’da toplanarak ikinci yarı hazırlıklarına start verdi. Kundu bölgesinde kamp yapacak olan temsilcimiz idmanların yanı sıra hazırlık maçlarına da ağırlık verecek.

SPOR Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Anadolu Selçukluspor’da tatil sona erdi. Yeşil-beyazlılar dün Antalya’nın Kundu bölgesinde bulunan Wow Kremlin Palace Otel’de toplanarak ikinci yarı hazırlıklarına başladı. Anadolu Selçukluspor, 14 Ocak’a kadar sürecek kamp çalışmaları boyunca yoğun bir antrenman dönemi geçirecek. Yeşil-beyazlı temsilcimiz 11 gün sürecek kamp boyunca kondisyon, teknik ve taktik çalışmaların yanı sıra hazırlık maçları yapmayı da planlıyor.

SEZONUN ilk yarısını Anadolu Selçukluspor’a yakışmayan bir yerde ve beklentilerin altında bitirdiklerini ifade eden Teknik Direktör Mevlüt Atasaven, “Her takımda kan değişikliğinin takıma olum yansımaları oluyordu. Ancak bu konuda kendimi talihsiz görüyorum” dedi. Ataseven sözlerine şöyle devem etti. “Takımın başına geldikten sonra takımın toparlanma anlamında kötü gidişe dur demek için aldığımız önemli mesafeler var. Ama sonuç olarak bunu sahada puan olarak görmeliydik”.

“ÇOK eksiklerimiz var, çok çalışmamız gerekiyor. İlk yarının değerlendirilmesi noktasında galip gelinen maçlarda oynayan futbolcuların hala aramıza dönmemesi bizi düşündürüyor. Kadromuz sayısal olarak yeterli görünse de eksiklerimiz var, bazı mevkilerde oyuncu sıkıntılarımız var. Bizim bünyemizi bozmayacak oyuncu bulursak, kadromuza katmak istiyoruz”.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Anadolu topbaşı yaptı
HABER YORUMLARI