kapat
Ruşeym Torku

Anadolu kampı bekliyor

  • Giriş Tarihi: 1.01.2013 23:17
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Anadolu kampı bekliyor

Hazırlıkların 2. etap startını yarın Antalya’da verecek olan Anadolu Selçukluspor’da kamp çalışmaları eksiksiz başlayacak. Ekibimizde eksik mevkilere transfer için de çalışmalar çok yönlü sürdürülüyor.

SPOR Toto 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz Anadolu Selçukluspor, yarın devre arası hazırlıklarının 2. etabına başlayacak. Yeşil-beyazlılar Antalya’nın Kundu bölgesinde bulunan Wow Kremlin Palace Otel’de yarın 2. yarı hazırlıkları için kampa girecek. Anadolu Selçukluspor’un devre arası kampı 14 Ocak’ta sona erecek. Antalya’da 11 gün sürecek ikinci yarı hazırlıklar kapsamında temsilcimiz hazırlık maçları yapmayı planlıyor. Ligin ilk yarısına iyi başlayan ancak son haftalarda galibiyete hasret kalarak zirve yarışından kopan yeşil-beyazlılar, kamp dönemi boyunca uzun süredir sakatlıkları devam eden futbolcuları yeniden lige kadar hazırlamanın hesaplarını yapıyor.

TEMSİLCİMİZİN Antalya kampına sakatlıkları devam eden Serbay Yağız, Kenan Karışık ve Rıdvan Sağlam da katılacak. Bu futbolcuların durumlarının iyi olduğu ve kamp dönemi boyunca lige kadar hazır duruma gelecekleri belirtildi. Ayrıca sakatlıktan kurtulan ve ilk etap çalışmalarında bulunan Abdullah Çoban, köprücük kemiğinin kırılması nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Yaser Hacımustafaoğlu’nun da kamp çerçevesinde eski sağlığına kavuşması bekleniyor.

KONU ile ilgili bir açıklama yapan teknik adam Melüt Ataseven, ligin lik yarısında en büyük sıkıntılarının sakatlıklar olduğuna dikkat çekti. İkinci yarı aynı problemleri yaşamak istemediklerini ifade eden Ataseven; “Sakatlarımızın geri dönmesini ve ligin ikinci yarısına kadar hazır duruma gelmelerini bekliyoruz. Ne kadar çabuk kadroya girecek seviyeye gelirlerse bizim için o kadar iyi olur. Çünkü her futbolcumuz bizim için önemli. Sayı olarak yeterliyiz ancak takımda banko oynayacak isimlerimiz ise sınırlı.Yapmayı düşündüğümüz transferler konusunda da bu durumu göz önünde bulunduracağız” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Anadolu kampı bekliyor
HABER YORUMLARI