Ruşeym Torku

Anadolu Atakta

  • Giriş Tarihi: 4.01.2014 10:07
  • Güncelleme Tarihi: 22:51
Anadolu Atakta

Ara transfer dönemine hızlı giren yeşil-beyazlılar, Tokatspor’dan transfer edilen Aydın Kuzu’dan sonra Torku Konyaspor’dan 2 genç ismi daha kadrosuna dahil etti. 10 numara mevkisi için ise Aydın İnanç transfer ediliyor.

Why Note!?

SPOR Toto 2.Lig Beyaz Gruptaki temsilcimiz Anadolu Selçukluspqor, ara transfer döneminde bombaları üst üste patlatıyor. Yeni teknik patron İlker Erdem nezaretinde devre arası kamp çalışmalarına Antalya Topkapı Otel’de başlayan ekibimizde, öncelikli olarka kadrodan gönderilen isimler belli oldu. Devre arasına girilmeden takımdan ayrılan Çağrı ve Muratcan’ın ardından İsmail Türk ve Nuh Aşkın ile yollar ayrılırken, genç futbolculardan Cihat ise 3. Lig ekibi Bafraspor’a kiralandı. Yeşil-beyazlılarda eksik mevkilerin transferleri ise bir bir gerçekleşiyor.

TORKU Konyaspor’dan Abdülkerim Bardakçı ve İsmail Güven ile anlaşma sağlanırken, iki genç futbolcu önceki akşam anadolu Selçukluspor’un kampına katılarak takımla çalışmalara başladı. Yeşil-beyazlılar uzun süredir peşinde olduğu Tokatspor’un sağ kanat oyuncusu Aydın Kuzu ile de anlaşmaya vardı ve yıldız futbolcu kampa katıldı. Transferde dün de hareketli saatler yaşayan Anadolu Selçukluspor, 10 numara mevkisi için görüştüğü Aydın İnanç ile prensip anlaşmasına vardı.

SON olarak Pazarspor’da oynayan Aydın İnanç’ta kampa katılırken, futbolcuyla bugün resmi sözleşme imzalanacak. Kamp çalışmalarının son derece iyi geçtiğini belirten yeşil-beyazlı kulübün İdari Menajeri Mesut Erçetin, “Takımdan gönderilecek isimlerin belirlenmesinin ardından, transferlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Önemli takviyeler yaparak ikinci yarı öncesi güçlendiğimizi söylebilirim. Forvet ve sol kanata yapacağımız transferlerle eksiğimizi kapatacağız. Camiamız endileşenmesin, ikinci yarıda çok daha farklı bir Anadolu Selçukluspor izlettireceğiz” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Anadolu Atakta
HABER YORUMLARI