kapat
Ruşeym Torku

Altın Çocuklar Ödülünü Aldı

  • Giriş Tarihi: 22.04.2013 16:28
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Altın Çocuklar Ödülünü Aldı

Merve Eğitim kurumları tarafından Selçuklu Abdullah Aymaz Ortaokulu çok amaçlı salonunda düzenlenen Altın Çocuklar Yarışması ödül törenine Merve Eğitim kurumları Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Er, Merve Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan okulların Müdür v

Tören saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başladı. Törenin açılış konuşmasını yapan Merve Selçuklu Abdullah Aymaz Ortaokulu Müdürü İbrahim Arslan, “Bu yarışmada 4.ve 5.sınıf öğrencilerinin Türkçe, matematik, fen ve teknoloji, sosyal bilgiler derslerinden kazanım değerlendirme, bilgi düzeylerini görme, mantık, akıl yürütme ve yorum gücünü ölçmeyi amaçladık. Başarılı olan öğrencilere bugün burada ödüllerini takdim ediyoruz.Başarıya imza atan tüm öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından 4. sınıflarda 1. olan Ali Özhavala 2. Zeynep İpek Acar , 3. Elif Eser, Emre Can Sevimli, Hatice Yördem, Mert Aydın ve Tarık Yıldız , 5. sınıflarda ise Aybala Uller , 2. Berkay Topak Gürman Nazlı ’i kazanırken, 5ve 10’uncu sıralar arasında yer alan öğrenciler ise telefon kazandılar.

Merve Eğitim Kurumları, Altın Çocuklar Yarışmasında derece giren 1. öğrencilere Notebook, 2.ve 3.öğrencilere Tablet PC, 4–10. öğrencilere Cep telefonu, 11–20. öğrencilere Bisiklet ve 21–50. öğrencilere MP4 verdi. Bu yıl yapılan “Altın Çocuklar Yarışmasında” 4100 öğrenci katıldı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Altın Çocuklar Ödülünü Aldı
HABER YORUMLARI