Torku Jelifest

AK Parti’nin 14. kuruluş yıl dönümü

  • Giriş Tarihi: 14.08.2015 11:59
  • Güncelleme Tarihi: 11:59
AK Parti’nin 14. kuruluş yıl dönümü

Sivas İl Başkanı Şahin, mesaj yayımladı

AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin, AK Parti’nin 14. kuruluş yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Şahin, mesajında, AK Parti’nin parti içi siyasi ahlak, demokrasi, erdem ve millet iradesine saygınlık anlamında Türkiye’nin siyasi hayatına yüksek değerler kattığını belirtti.

AK Parti döneminde Türkiye’nin büyük gelişimler sağladığını ifade eden Şahin, “AK Parti dönemi içerisinde gayri safi milli hasılamız 820 milyar dolara yükselmiş, yaşam standardımız artmıştır. İhracat rakamları 157 milyar dolara kadar artış gösterdi ve enflasyon oranlarımız tek haneli rakamların üstüne çıkmadı. Sağlık alanında yapılan köklü yeniliklerle vatandaşlarımızın yıllardır süren ilaç kuyruklarında bekletilmeleri, hastanede tedavi olmak için günlerce bekletilmeleri, doğum yapan kadınların borçlarından ötürü rehin kalmaları, vefat eden vatandaşın cenazesinin rehin kalması gibi büyük sorunların üstesinden gelindi. Yaşam standartlarımız arttı” ifadelerini kullandı.

Vatandaşların ekonomik açıdan güçlenmesiyle bolluk ve bereketin bütün Türkiye’de olduğu gibi Sivas’ta da büyük ölçüde hissedildiğini kaydeden Şahin, şöyle devam etti:

“Bunun sonucu da, insanlarımıza mutluluk, özgüven, geleceği daha güçlü ve olumlu görmek olarak yansıdı ve yansımaya devam edecektir. Bu mutlu günleri, yarınlara taşımakta kararlı olan partimiz bu gelişmeleri en küçük hesabına kadar yapar, vatandaşına bunları en açık şekilde sunar. AK Parti her zaman milletimizin teminatı olacaktır. Ülkemizi dünyada ve bölgesinde daha itibarlı bir noktaya taşımak için 2023 vizyonundaki devasa projelerle, milletimize hizmet etmeye inancımız tamdır. Partimizin 14. kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”> Yeni Meram >Politika > AK Parti’nin 14. kuruluş yıl dönümü
HABER YORUMLARI