Torku Jelifest

‘Ahmet Kural öldü’ iddiası sosyal medyayı salladı!

  • Giriş Tarihi: 21.03.2016 20:56
  • Güncelleme Tarihi: 20:56
‘Ahmet Kural öldü’ iddiası sosyal medyayı salladı!

Ünlü oyuncu Ahmet Kural hakkında çıkan "öldü" iddiaları sosyal medyayı salladı.

Ahmet Kural hakkında çıkan “öldü” sosyal medyayı salladı. Bu söylentiler sonrasında Ahmet Kural Twitter’da Trend Topic oldu.

Haberlerin hızla yayılmasının ardından konuya ilişkin ilk açıklama Ahmet Kural’ın rol aldığı paylaştıkları “Kardeş Payı” isimli dizinin senaristliğini üstlenen Selçuk Aydemir’den geldi.

Ahmet Kural ile konuştuğunu belirten Aydemir, Kural’a öldüğü haberini verince “niye bana haber vermiyorsunuz” tepkisi ile karşılaştığını ifade etti. Saçma sapan haberler yapılmaması vurgusunda bulunan Aydemir, ünlü oyuncunun haberi yapılırken sevenlerinin ve ailesinin de düşünülmesinin gerektiğini hatırlattı.

Menajeri ise yaptığı açıklamada bu haberleri yayanlara karşı hukuki mücadele başlattıklarını ancak bir sonuç alamadıklarını belirterek “Bunu yapanlar küçük çocuklar. Gruplarını kapatmamıza rağmen başka isimlerle tekrar aynı şeyi yapıyorlar. Nasıl engelleyeceğimizi bilemiyoruz” dedi.

DAHA ÖNCE DE ÇIKMIŞTI…

Kural, hakkında daha önce de “öldü” iddiası çıkmış ve oyuncu şu açıklamayı yapmıştı: “İnsanın kendi ölüm haberini görmekte varmış. Çıkan haberler asılsızdır. Hepinize selam olsun …”> Yeni Meram >Magazin > ‘Ahmet Kural öldü’ iddiası sosyal medyayı salladı!
HABER YORUMLARI