Torku Jelifest

Adana Demirsporlu futbolcular sağlık kontrolünden geçti

  • Giriş Tarihi: 12.08.2015 11:38
  • Güncelleme Tarihi: 11:38
Adana Demirsporlu futbolcular sağlık kontrolünden geçti

Geçen yıl kıl payı kaçırılan şampiyonluk hedefine bu yıl ulaşmak için PTT 1. Lig’e iyi bir başlangıç yapmak isteyen Adana Demirsporlu futbolcular, sağlık kontrolünden geçti.

Mutlu Akü

Kulübün sağlık sponsoru Özel Medline Adana Hastanesi’nde gerçekleştirilen kontrollerde futbolcularda herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşılmadı.

“Şampiyonluk” parolası ile yeni sezona başlamaya hazırlanan Adana Demirspor’un futbolcuları, tam kadro olarak geldikleri Özel Medline Adana Hastanesi’nde Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Tolga Koçum, Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Onur Bora Arslan, Dahiliye Uzmanı Dr. Meriç Zeydan, Ortopedi Uzmanı Op.Dr.Ali Öztürk tarafından muayene edildi. Titiz ve kapsamlı bir biçimde gerçekleştirilen muayeneler sırasında çeşitli testlere tabi tutulan futbolcularda herhangi bir sağlık riski tespit edilmedi. Medline hekim ve yetkilileri, muayene sonrası futbolculara başarı dileğinde bulundu.

Adana Demirsporlu futbolcular ise yeni sezonda “şimşek” gibi çakmaya hazır olduklarını belirterek, “Özel Medline Adana Hastanesi yönetici ve doktorlarına çok teşekkür ediyoruz. Çok ayrıntılı biçimde muayenemizi gerçekleştirdiler. Kontroller bizim için de çok önemliydi. Çünkü mücadele dolu bir sezon bizi bekliyor. Artık gönül rahatlığıyla sahadaki yerimizi alıp, formamızı kulübümüz ve taraftarlarımız için ıslatabileceğiz. Hedefimiz, lig sonunda Süper Lig’e çıkıp Adanalılara hasretini çektikleri şampiyonluk kupasını armağan etmek” dediler.> Yeni Meram >Spor > Adana Demirsporlu futbolcular sağlık kontrolünden geçti
HABER YORUMLARI