Ruşeym Torku

Abdullah Umutlu

  • Giriş Tarihi: 9.01.2014 17:23
  • Güncelleme Tarihi: 23:46
Abdullah Umutlu

Konya Anadolu Selçukluspor’un devre arası hazırlıkları Antalya’da devam ediyor. Yeşil-beyazlıların futbolcusu Abdullah Çoban, “Sezonu iyi bir yerde bitireceğiz. Bundan hiç şüphemiz yok. Kampımız yoğun, yorucu ve çok verimli geçiyor” diye konuştu.

Why Note!?

SPOR Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Konya Anadolu Selçukluspor’un Antalya kampı sürüyor. Kundu bölgesinde kamp yaparak ikinci yarıya hazırlanan yeşil-beyazlılarda moraller yerinde, idmanlar neşe içerisinde geçiyor. İdmanların yanı sıra hazırlık maçlarına da önem veren Anadolu Selçukluspor, dördüncü hazırlık karşılaşmasını bugün pilot takım Torku Konyaspor ile oynayacak. Maçın akşam saatlerinde başlaması bekleniyor. Devre arası kampını değerlendiren yeşil-beyazlı futbolcu Abdullah Çoban, “Lig hazırlıklarımız iyi gidiyor. İnşallah ikinci devrede iyi sonuçlar alarak ligi iyi bir noktada bitireceğiz” dedi.

GENÇ futbolcu açıklamasını şöyle tamamladı. “Hazırlıklarımız çok yoğun ve yorucu geçiyor. Günlerimizi çift antrenman yaparak değerlendiriyoruz. Hazırlık maçlarında da yeni hocamızla birlikte aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Şimdilerde takımımız yeni yeni oturmaya başladı. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızda oldu. Yeni gelen arkadaşlarımız ve yeni hocamızın da vereceği katkı ile inşallah ikinci devrede iyi sonuçlar alarak, ligi hak ettiğimiz iyi bir noktada bitireceğiz. Bundan hiç şüphemiz yok”.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Abdullah Umutlu
HABER YORUMLARI