Konya
°C
Yeni Meram
11.09.2022 13:49

Cemo’nun gizemli filmi merak konusu oldu

Konya’da ünlü isimlerin uğrak mekanı “Cemo” büyük bir kampanyaya imza atıyor! Birçok “Cemo Ünlüsünün” yer aldığı reklam filmi büyük merak konusu oldu.

A+
A-
11.09.2022 13:49
11.09.2022 13:54
0
1875
ABONE OL


Yıllardır Konya’da faaliyet gösteren, geleneksel yemekler yapan “Cemo Restoran” kısa bir süre önce Meram ilçesine ihtişamlı bir açılış ile yeni şubesini hizmete soktu.

İşletme Sahibi Mustafa Karamercan, “Konya’nın destinasyon çalışmalarına büyük ölçüde katkı sağlayacak ve gastronomi turizmini destekleyecek bir mekân oluşturduk. Yemeklerimizin lezzeti ilk günkü gibi hiç değişmedi ve değişmeyecek ama işletme konseptimizi bir hayli değiştirdik. Aldığımız geri dönüşlerde bizlere cesaret verdi.” dedi.

1984 yılından bu yana faaliyet sürdüren “Cemo Restoran” yerli halk başta olmak üzere turistlerin ve ünlü isimlerin uğrak noktası oluyor. Bugüne kadar onlarca ünlü isim Cemo’ya geldi.

Bugünlerde ise Konya’da konuşulan birkaç konudan birisi gizemli “Cemo Ünlüleri” herkes fazlasıyla merak ediyor.

Tahmin etmesi çok zor çünkü Cemo’nun ünlüleri bir hayli fazla. Sizlerde Cemo’yu daha yakından tanımak ve Cemo ünlülerini tahmin etmek isterseniz. İG: @cemorestaurant tahminlerinizi yazabilirsiniz. www.cemoetliekmek.com ‘dan marka ile ilgili daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Belki birkaç ipucu bulursunuz.

HABER KAYNAĞI : HABER MERKEZİ
HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.