Dolar
8,4848
Euro
10,0621
GRAM ALTIN
493,82
BIST
1.414
Konya
açık
33°C
Yeni Meram
Torku Reklam Haber Detay

Cemiyet ilk ziyaretini Vali Özkan’a gerçekleştirdi

Geçtiğimiz hafta olağan genel kurulunu gerçekleştiren Konya Gazeteciler Cemiyeti, Konya genelindeki tüm basın kuruluşlarının temsil edildiği yeni yönetimiyle ilk resmi ziyaretini Konya Valisi Vahdettin Özkan’a gerçekleştirdi.

A+
A-
22.06.2021 16:43
22.06.2021 16:45
0
1263
ABONE OL


Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin hazır bulunduğu ziyarette Vali Vahdettin Özkan’a Konya basınının genel profili hakkında bilgi verildi. Başkan Sefa Özdemir, özellikle bu dönemin birlik ve beraberliğin sağlanması adına önemli olduğuna işaret ederek, “Basın içinde oluşturduğumuz bu birlikteliğin özelde gazeteleri, televizyonları ve bilumum medya organları ile Konya medyasına katkı sağlayacak. Genel manada baktığımızda ise Konya için bu birliktelik hem örnek teşkil edecek hem de Konya’nın kazanımlarına daha büyük katkı sağlayacak diye düşünüyoruz. Yeni dönemde yeni projelerle Konya’yı kendi alanlarımızda en iyi şekilde temsil edebilmek adına gayret göstereceğiz” ifadelerini kullandı.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Valisi Vahdettin Özkan da, “Öncelikle yeni yönetimin Konya için hayırlı olmasını diliyorum. Birlik ve beraberliğin meyvelerinin toplandığı bir dönem olmasını arzu ediyorum. Tabi birlikte hareket etmek pek çok kazanımı da beraberinde getirecektir. Konya basınının köklü geçmişi ile örnek teşkil ediyor olması, ölçülü davranması her dönem takdir ettiğimiz bir durumdu. Bu dönem, üzerine daha fazlasını koyarak daha önemli ve hayırlı hizmetlerin yapılacağına inanıyorum. Biz de bu birlikteliğin devam etmesi ve diğer kurumlarla olan ilişkilere yansıması adına üzerimize düşeni yapmaya hazırız” diye konuştu.
Ziyaret, hatıra fotoğrafı ile son buldu.

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.