Torku Jelifest

Zara’da öğrencilere hediye paketleri dağıtıldı

  • Giriş Tarihi: 28.04.2015 13:10
  • Güncelleme Tarihi: 13:10
Zara’da öğrencilere hediye paketleri dağıtıldı

Sivas’ın Zara ilçesinde, Cumhuriyet Üniversitesi Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu ile Kızılay Derneği Zara Şubesince Yayıközü köyü birleştirilmiş sınıflı ilkokulu öğrencilerine giyim, kırtasiye ve oyuncaktan oluşan hediye paketleri dağıtıldı.

Mutlu Akü

Yüksekokul müdürü Prof. Dr. İlkay Noyan Yalman, “Okulumuzun 20. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Kızılay Derneği Zara Şubesi ile ortak bir program düzenleyerek Yayıközü köyümüzde öğrencilerimizle bir araya geldik ve öğrencilerimize çeşitli hediyeler dağıttık” dedi.

Kızılay Derneği Zara Şubesi Başkanı Metin Günay ise “Halk ve yüksekokulumuzun kaynaşması adına biz de Kızılay olarak destekte bulunduk. Öğrencilerimizle bir araya gelip, mutluluklarına ortak olduk. Bu faaliyetlerimiz devam edecektir. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Programa, Kaymakam Fehmi Likoğlu, Belediye Başkanı Sayıt Ahmet Pala, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Nebi Taşdemir ile Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu öğrencileri katıldı.> Yeni Meram >Türkiye > Zara’da öğrencilere hediye paketleri dağıtıldı
HABER YORUMLARI