YAZARLAR

Gavur İzmir’in tüm sokaklarında ve tüm evlerinde Atatürk ‘ün resimleri ve Türk bayrakları asıldı.

Müslüman Konya’da ise tek tük Türk bayrağı evlerde, Atatürk ‘ün resmini ara ki bulasın!

Düşmanla savaşan bir komutan ve bir ordu, bu orduyu yöneten bir kahraman yokmuş!

Gökyüzünden evliyalar, erenler, beyaz sakallı heybetli adamlar düşmana doğru gelince; Yunanlılar öyle çok korkmuşlar ki… Hemen denize atıvermişler kendilerini!

Arkadan gelen, korkak ve eşkıya ile teröristlerle işbirliği yapan, düşmanla kucaklaşıp anlaşan; İsmet İnönü, Kazım Karabekir, Fevci Çakmak, Aali Fuat Cebesoy, Fethi Okyar ve Mustafa Kemal adlı padişah düşmanı paşalar, sırf düşmana çamur atmak için yakıvermişler İzmir’i!

Bütün bunları çok iyi bilen ve düşman çizmesi görmeyen, bu masallarla uyutulan bu güzelim vatanı bırakanlara sırtını dönüp, ulusal bayramlarda bile Atatürk’ün resmini asmayan bir il ve bu ilde yaşayanlar acaba hiç vicdanları ile konuşuyorlar mı?

Bu savaşı kazanan Türk milleti ve onun eşsiz, korkusuz, yiğit, vatansever, Türk’üm demekten utanmayan, mert, ABD gibi kan emici devletlerle asla işbirliği yapmayan evladı Mustafa Kemal’dir.

Bunu unutanı, unutturmaya kalkanı tanrı affetmeyecektir,

Mustafa Kemal’i üç günlük siyasetçilere kurban edenler, onlara yaranmak için resmini ulusal bayramlarda asmayanlar bir gün o makamlardan indiklerinde bu yaptıkları çocuklarına ve torunlarına kara anı olarak kalacak ve unutulup gidecekler.

Mustafa Kemal;

Teröristlerle pazarlık yapmaz!

Mustafa Kemal;

Haçlı ordusu olan NATO ile işbirliği yaparak Müslüman devletlere bomba yağdırmak için hava sahası açmaz.

Mustafa Kemal;

Sağlığında, güçlü devletlere sığınmak için kendi ordusuna güvenmeyen, vatan toğraklarını üs olarak kiraya vermeye izin veren komutanları bir gün dahi görevde tutmaz.

Mustafa Kemal;

üç beş bin eşkiyayla baş edemeyen komutanları da bir gün dahi görevde tutmaz, Çankaya ‘da oturmaz, ordunun başına geçip, eşkiya yuvası dağları onların başına yıkardı.

Mustafa Kemal;

Yıllarca terörle baş edemeyen ilk siyasi iradeyi ve onun genel başkanının siyasi hayatını bitirir ve siyasetten onu men ederdi. Kimse de yıllarca terörle uğraşmak zorunda kalmazdı.

Mustafa Kemal;

Otuz bin insanımın, mehmetçiğimin kılına zarar veren ve vermeye kalkan, vatan topraklarına, Türk bayrağına, ulusal bayramlara katılmayan, hakaret eden belediye başkanlarının, valilerin, bürokratların TC vatandaşlığına son verirdi.

Diyeceksiniz ki etnik bölücülük yapanlar, devletin valisi, devletin bürokratı, milletin vekili olanlar onun sağlığında bunları yapabildiler mi? işte o biraz yürek isterdi.

Cesaretlendikleri zamanlara dikkat edin; İsrail ve ABD işbirlikçileri çoğaldıkça, haçlı ordusu yandaşları çoğaldıkça hainlerin sesleri koro halinde yükselir.

Tek ve ortak düşmanları, Mustafa Kemal Atatürk’tür.

ABD ‘nin yenemediği ve yok edemediği tek devlet adamı Atatürk ‘tür.

Atatürk’ün resminden korkanlar ve asamayanlar aslında ABD’den korkanlardır, İsrail’den korkanlardır.

Bana birisi açıklamalı çünkü anlayamıyorum!

Neden Hıristiyan orduları ile işbirliği yapıp ;

Müslüman Libya’yı, Müslüman Irak ‘ı, Müslüman Suriye’yi İsrail’ i kutsal topraklarına ulaştırmak için Hıristiyanlarla beraber bizim Müslüman siyasi irademiz dövüyor?

Onlara oy veren Müslümanlar da neden aynı inancı paylaştıkları komşularına haçlı dayağı attırıyorlar?

Bana bu oy veren kesim örnek versin;

Bu haçlı ordusu neden bir Hıristiyan devlete saldırmıyor?

Yıllardır İsrail Gazze ve Filistinliler’e saldırırken bu haçlı ordusu NATO neredeydi diye düşünüyorlar mı?

Yazıktır, günahtır.

Hem komşun, hem aynı inancı paylaştığın bir millet.

Bu bombaları, atıldıysa kimyasal silahları; ABD ‘nin Suriyede’ki casusları atar ki savaş çıksın, Kürdistan sınırları genişlesin ve İsrail bu kukla devlet sayesinde kutsal topraklarına kavuşsun.

Uyanın, uyanın!

PKK’yı da, Apo’yu da besleten ABD ve NATO ‘dur.

Bir kez olsun hatırlayın; Dumlupınar, Sakarya, 1. İnönü, 2. İnönü, 26-30 Ağustos başkomutanlık meydan savaşı şehitlerini.

Onların kanları ile sulanmış topraklarda kazanıp, mal mülk sahibi olup keyif sürüyorsunuz!

Çok yazık, bayraksız, ruhsuz, vatan sevgisinden ve kurtarıcısına saygısından yoksun bir şehre çok yazık!

Tanrı asla nankörlüğü affetmez!

Hiçbir şey sizi etkilemiyorsa şehit olanları düşünün ve eliniz bayrağınıza gitsin. Evlerinizi Atatürk resimleri ve ay yıldızımızla süsleyin.

> Yeni Meram >Yazarlar > ZAFER ; KİM KAZANDI, KİMLER İÇİN SAVAŞILDI, KİMLER NEDEN İNKAR EDİYOR?
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.