Torku Jelifest

Yürekleri ısıtan 5 bin tebessüm

  • Giriş Tarihi: 17.01.2021 14:45
  • Güncelleme Tarihi: 14:50
Yürekleri ısıtan 5 bin tebessüm

Ravza İnsani Yardım Derneği, gönüllülerle birlikte gerçekleştirilen yardım ile toplamda 5 bin çocuğu mutlu etti.

 

Konya’da havaların soğumaya başladığı bugünlerde Ravza İnsani Yardım Derneğinden yürekleri ısıtacak çalışmalar geldi.

Yaptığı faaliyetlerle önemli bir görevi yerine getiren ve takdir toplayan Ravza İnsani Yardım Derneği, bu yıl da 5 bin çocuğun yüzünü güldürdü.

Toplam 300 gönüllü ile gerçekleştirilen yardım organizasyonlarında çocukların atkı, bere ve bottan oluşan hediye paketleri ailelerine teslim edildi. “Paylaştıkça çoğalır tüm güzellikler iyilik, umut, mutluluk” ve ‘Sen Gül Diye’ düsturuyla çıkılan bu önemli yolda şehrin gönüllü gençleri ile birlikte atkı bere ve bot dağıtımı yaparak toplam 5 bin tebessüme ulaşan dernek, bundan sonraki süreçte de çalışmalarına aralıksız devam edecek.

 

Yardım faaliyetlerini duraksız devam ettiren Ravza İnsani Yardım, sokağa çıkma yasağında hayırseverlerin emanetlerini kapı kapı gezerek sahiplerine teslim etti. Bu vesile ile minik kalplere sevgi tohumları ekti. Yardımlarına önümüzdeki günlerde yurt içi ve yurt dışı devam edecek olan Ravza İnsani Yardım Derneği hayırseverlerden de aldığı destekle yoluna devam ediyor. Ravza İnsani Yardım Derneği’ne bağışta bulunmak isteyen vatandaşlar 0535 749 55 34 nolu iletişim numarasından ulaşabilirler.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Yürekleri ısıtan 5 bin tebessüm
HABER YORUMLARI