Torku Jelifest

Yönetim Bırakıyor Mu?

  • Giriş Tarihi: 12.06.2013 15:32
  • Güncelleme Tarihi: 1:13
Yönetim Bırakıyor Mu?

Konyaspor’un pilot takımı görünümündeki Anadolu Selçukluspor’un yeni sezon öncesi çaresiz kalması yönetimi kongreye doğru sürüklüyor. Yeşil-beyazlı yönetim ilgisizlik nedeniyle görevi bırakabilir.

TORKU Konyaspor’dan sonra Konya’nın 2. profesyonel takımı olan Anadolu Selçukluspor’da kaos büyüyor. Yeni sezon öncesi hiç bir çalışmanın yapılamadığı yeşil-beyazlılarda, yönetimin görevi bırakması an meselesi. Zafer Turan gibi kaliteli bir teknik adamı, hedef belirlenemediği için elinden kaçıran yeşil-beyazlılarda, çaresiz kalan yönetimin olağanüstü genel kurul kararı alarak görevden ayrılmayı düşündüğü iddia edildi. Gelecek sezon ile ilgili bütçesi bile belli olmayan Anadolu Selçukluspor’un durumu bir kaç gün içinde netlik kazanacak.

YEŞİL-Beyazlıların Başkanı Mehmet Günbaş’ın da yakın çevresine, “Konyaspor’dan hiç destek göremiyoruz. Konyaspor’un kadrosunda oynayamayacak futbolcular bile verilmiyor. Ayrıca dış transfer içinde belirlenmiy bir bütçemiz yok. Bu şartlarda bu takımın sadece alt yapıdan gelen futbolculyarla lige sürülmesi intihar olur” dediği ve yönetici arkadaşlarıyla görüşerek olağanüstü genel kurala gitmeyi düşündüğü konuşuluyor. Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın da gelişmelerden haberi olduğu ve Başkan Günbaş’ı bu kararından vazgeçirmek istediği öğrenildi.

OLAĞANÜSTÜ Genel Kurul’a gidilmesi ve kongrede yönetime talip çıkmaması halinde ise yeni bir kaos kapıda olacak. Yönetimin bırakması ve yeni talibin çıkmaması halinde takım kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalacak. Türkiye’de bir çok kulübe nasip olmayacak tesis imkanı bulunan, ancak Konya’daki diğer spor külüplerinde olduğu gibi ilgisizlikle boğuşan Anadolu Selçukluspor’a önümüzdeki süreçte ne olacağı merak konusu. Yönetimin bir kaç hafta içinde kararını verip kulübün kadereni çizmesi bekleniyor.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Yönetim Bırakıyor Mu?
HABER YORUMLARI