kapat
Ruşeym Torku

Yılsonu gösterisi beğeni topladı

  • Giriş Tarihi: 16.05.2018 10:41
  • Güncelleme Tarihi: 10:41
Yılsonu gösterisi beğeni topladı

SINAV Koleji Anaokulu ve İlkokulu’nda düzenlenen İngilizce yılsonu gösterisi izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

SINAV Koleji Anaokulu ve İlkokulu’nda düzenlenen İngilizce yılsonu gösterisi izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Her öğrencinin görev aldığı gösteriler, Sınav Koleji Konferans Salonunda geçtiğimiz hafta öğrenci velilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Piyesler, dans gösterileri ve koroların bulunduğu gösteride genel olarak denizlerin nasıl kirletildiğine ve bununla ilgili alınacak önlemlere vurgu yapıldı. Açılış konuşmasında, eğitici tiyatro oyunlarıyla öğrencilerin dil gelişimlerini ve toplum önünde kendini ifade edebilme becerilerini kazandırmayı amaçladıklarını söyleyen Sınav Koleji İlkokul Müdür Yardımcısı ve İngilizce Koordinatörü Bircan Tarhan, her sene farklı bir konseptte eğitici tiyatro oyunlarıyla ve farklı etkinliklerle velilerin karşısına çıkacaklarını belirtti. Sahne dekoruyla ve kostümleriyle göz dolduran Sınav Koleji Anasınıfları ve İlkokul yılsonu gösterileri iki ayrı akşam yapıldı.

Gösterilerde öğrencilerin akıcı konuşmaları ve performansları görülmeye değerdi. Sınav Koleji İlkokul Müdürü İrfan Bayrakçı ise, “Eğitim ve sanat ayrılmaz bir bütündür. Bizler öğrencilerimizin her yönden güçlü bireyler olabilmesi için tüm ekibimizle birlikte çalışmalar yapmaktayız” dedi. Gösteri sonunda Sınav Koleji resim sergisinin açılışını Sınav Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Özkök, Tevfik Kart ve Galip Ünal yaptı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Yılsonu gösterisi beğeni topladı
HABER YORUMLARI