Ruşeym Torku

Yerlikaya’dan Köy Ziyaretleri

  • Giriş Tarihi: 24.06.2013 14:57
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Yerlikaya’dan Köy Ziyaretleri

Ziyaretlerinde köylerin derdini dinleyen AKP Konya Milletvekili Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, Türkiye gündemini de değerlendirdi.

Why Note!?

AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından koordine edilen Köy Ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, Çeltik’e bağlı köyleri ziyaret ederek bölge halkı ile bir araya geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Konya İl Başkanlığı tarafından başlatılan köy ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, Çeltik’e bağlı İshakkuşağı, Adakasım, Torunlar, Kaşören ve Doğanyurt köylerini ziyaret ederek burada bölge halkı ile bir araya geldi.

Programa Prof. Dr. Yerlikaya’nın yanı sıra Çeltik Belediye Başkanı Mehmet Ekizoğlu, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kılınç ve AK Parti Çeltik İlçe Başkanı Mehmet Kulaç katıldı.

Yerlikaya; “Oyuna gelmeyeceğiz”

Çeltik köylerini ziyaretinde köylü ve çiftçilerin sorunlarını dinleyen, taleplerini tek tek not eden ve bölge halkı ile her konuda fikir alışverişinde bulunan AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, ülke gündemini sıkça meşgul eden İstanbul Gezi Parkı olaylarını da değerlendirdi. Yerlikaya, şunları söyledi; “Ülkemiz son 11 yılda çok önemli aşamalar kaydetti. Hem kendi içinde hem de bölgesinde büyük bir güç haline geldi. Ama bundan rahatsızlık duyanlar maalesef doğayı bahane ederek eylemlere başladı ve Türkiye’nin huzurunu ilerleyişine kastettiler. Ama milletimiz oyunu gördü ve tavrını koydu. Türkiye eski Türkiye değildir. Artık oyuna gelmeyeceğiz.”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Yerlikaya’dan Köy Ziyaretleri
HABER YORUMLARI