Torku Jelifest

Yenilgiyi hak etmedik

  • Giriş Tarihi: 31.08.2015 2:16
  • Güncelleme Tarihi: 2:20
Yenilgiyi hak etmedik

Torku Konyaspor’un genç oyuncularından Ömer Ali Şahiner, “Bu farklı sonucu hak edecek bir oyun oynamadığımızı düşünüyorum” dedi.

Mutlu Akü

Kaleci Kaya’nın yediği gollerde şanssız olduğunu da belirten Ömer Ali şunları söyledi. “1-0 geriye düştükten sonra oyun olarak üstünlüğü yakaladık. Pozisyonlar bulduk ve güzel bir golle de beraberliği yakaladık. Ama hemen ardından şanssız bir golle yeniden mağlup duruma düştük. Burada Kaya ağabeyin büyük şanssızlığı vardı. Zaten iyi kaleciler her zaman kötü goller yer. Biz kendisine güveniyoruz”.

“2-1’DEN sonra ikinci yarının başından itibaren beraberlik ve galibiyet için bastırdık. Pozisyonlarımız ve direkten dönen topumuz var. Rakibin 10 kişi kalmasının ardından neredeyse tek kale oynadık. Ama son dakikalarda konsantrasyon eksikliğinden ve bir an önce sonuca gitme arzusundan dolayı kalemizde peş peşe 2 gol daha gördük. Bu sonucu kesinlikle hak etmediğimizi düşünüyorum. Bundan sonra daha farklı bir Konyaspor izlettireceğimize inanıyoruz”.> Yeni Meram >Spor > Yenilgiyi hak etmedik
HABER YORUMLARI