Torku Jelifest

Yeni Meram yine ilklerin öncüsü

  • Giriş Tarihi: 7.01.2016 10:54
  • Güncelleme Tarihi: 10:54
Yeni Meram yine ilklerin öncüsü

1950 yılından buyana Konya’da aralıksız yayın hayatını sürdüren ve ilklerin öncüsü olan Yeni Meram Gazetesi, www.yenimeram.com.tr adresli internet sitesinde sürdürdüğü internet haberciliğinde de ilkleri başardı.

Konya’daki haber siteleri arasında takip edilme sıralamasında birinci olan yenimeram.com.tr, ulusal anlamda da ciddi yol kat etmiş durumda.

1950 yılında Konya’da yayın hayatına başlayan Yeni Meram Gazetesi yayın hayatına hiç ara vermeden ve aynı ailede kalarak okuyucularının desteği ile bugüne kadar devamlılığını sürdüren Konya yerel basının tek gazetesidir.

Gazetedeki kalitesini internet haberciliğine de yansıtmayı başarmış olan Yeni Meram Gazetesi’nin internet sitesi www.yenimeram.com.tr üzerinden okuyucularına anlık olarak güncel gelişmeleri sunuyor. yenimeram.com.tr, Konya merkezli yayın yapan önceliği Konya haberleri olmak üzere ulusal anlamda da ciddi yol kat etmiş bir haber sitesidir. Yeni Meram Gazetesi, Konya’nın en köklü gazetesi olmanın yanında; Konya’da tarafsız, ilkeli, dürüst yayıncılık anlamında da kendinden söz ettiren bir anlayışla yoluna devam ediyor. Bu anlayış, gazetemize yansıtıldığı gibi internet sitemizde de kendini göstermektedir. Yeni Meram olarak, gelişen teknoloji ve yenilikleri yakinen takip eden bir anlayışla, yeni nesil internet haberciliği portföyünü ortaya koyarak, www.yenimeram.com.tr internet sayfamız bu anlayışla gelişimini sürdürmektedir. Bu gelişim ve yenilik serüveninde önümüzdeki aylarda web TV hizmetini ile de takipçilerimizin hizmetine sunulacaktır. Gelişen ve değişen dünya konjonktüründe, internet haberciliğinin gelişmesine ayak uydurarak; internet haberciliğinde hızlı, güvenilir, güncel, tarafsız, etik, ahlaklı bir anlayışla siz değerli okuyucularımıza Türkiye ve dünya gündemine dair bilgiler sunuyoruz. Son teknoloji ve kolay erişim imkanı sunan altyapımızla, işinde uzman kadromuzla, 7 gün 24 saat haber hizmeti sunuyor, siz değerli okuyucularımızı bilgilendiriyoruz.

KONYA’NIN EN ÇOK TAKİP EDİLEN SİTESİ

1996 yılında ABD merkezli web sitelerinin web trafikleri ile ilgili bilgi vermek amacıyla kurulan Alexa şirketi, günümüzde siteler ile ilgilenen kişilerin mutlaka takip ettiği bir istatistik sitesidir. Alım satım, reklam alımı satımı ile uğraşan kişilerin özellikle dikkate aldığı bir sistemdir.

Alexa’nın son istatistik çalışmalarına göre www.yenimeram.com.tr Türkiye’deki haber siteleri arasındaki sıralamada 5 Ocak 2016 itibari ile 56., Türkiye merkezli yayın yapan siteler arasında 751. sıradadır.

YENİLİKÇİ YAPIMIZLA HEDEFLERİMİZİ BÜYÜTÜYORUZ

Yeni Meram olarak, teknolojik ve dünya konjonktüründeki yenilikleri de yakından takip ediyor, yenilikli yapımızla hedeflerimizi büyütüyoruz. Bu anlamda, hemen hemen herkesin kullandığı ve tüm dünyada yeni bir güç haline gelen ‘Sosyal Medya’ unsurunu da etkili bir şekilde kullanıyor, haberlerimizi hızlı bir şekilde halkımıza ulaştırıyoruz. Dünya çapında takip edilen sosyal paylaşım siteleri Facebook ve Twitter’da bulunan sayfalarımızda haberlerimizi hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.> Yeni Meram >Konya > Yeni Meram yine ilklerin öncüsü
HABER YORUMLARI