Torku Jelifest

Yeni Meram Gazetesi’nin yeni yönetimine ziyaretler sürüyor

  • Giriş Tarihi: 23.08.2019 5:28
  • Güncelleme Tarihi: 9:08
Yeni Meram Gazetesi’nin yeni yönetimine ziyaretler sürüyor

Yeni Meram Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İmtiyaz sahibi Ömer Sarıkulak, Genel Müdür Mehmet Hançerli ve Genel Yayın Yönetmeni Muhammet Gümüş'e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Mutlu Akü

Başkan Kavuş’tan “hayırlı olsun”

MERAM Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Yeni Meram Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İmtiyaz sahibi Ömer Sarıkulak, Genel Müdür Mehmet Hançerli ve Genel Yayın Yönetmeni Muhammet Gümüş’e ziyarette bulundu. Kavuş, Yeni Meram Gazetesi’ni tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Kavuş, Yeni Meram’ın yeni yayın döneminde çok güzel başarılara imza atacağını belirtti.

Karlıer, Yeni Meram’ı ziyaret etti

Eğitim-Bir-Sen Konya Şube Başkanı Nazif Karlıer, Yeni Meram Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İmtiyaz sahibi Ömer Sarıkulak, Genel Müdür Mehmet Hançerli ve Genel Yayın Yönetmeni Muhammet Gümüş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mustafa Bahçıvan’dan Yeni Meram’a ziyaret

Bahçıvanlar Basım Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bahçıvan, gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıkulak, Genel Müdür Mehmet Hançerli ile Genel Yayın Yönetmeni Muhammet Gümüş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Altınekinliler Derneği’nden Hançerli’ye tebrik

Altınekinliler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği, Yeni Meram Gazetesi Genel Müdürü Mehmet Hançerli’ye tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

 


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Yeni Meram Gazetesi’nin yeni yönetimine ziyaretler sürüyor
HABER YORUMLARI