Ruşeym Torku

Yeni Koç Aziz Bekir’den Gökbel’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 8.01.2014 10:42
  • Güncelleme Tarihi: 23:22
Yeni Koç Aziz Bekir’den Gökbel’e Ziyaret

Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nin Başantrenörü Aziz Bekir, Kulüp Başkanı Yunus Derebağ ve menajer Yaşar Berber ile Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel’i makamında ziyaret etti.

Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nin bu yıl yükseldiği Beko Basketbol Ligi’ne iyi başladığını söyleyen Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, “Sonrasında bu iyi performansımızı sürdüremedik. Bazı maçlarda yetersizliklerin yanı sıra şans faktörünün yanımızda olmaması da etkili oldu. Bu kötü gidişatı oyuncularımızın ortaya koyacakları takım ruhuyla ve hocamızın özverisiyle en kısa sürede atlatacağımızı düşünüyorum. Hocamızın takıma önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum ve bu değişikliğin hem hocamıza hem de takımımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Takıma alışma sürecini çabuk atlatmak istediğini belirten Başantrenör Aziz Bekir ise ligdeki kötü gidişatı durdurabilmek için çok çalışacaklarını söyledi.

Aziz Bekir, “Şurası bir gerçek ki; her şeyden önce ligde tutunabilmek için çok çalışmamız gerekecek. Son maçta yenilmemize rağmen oldukça iyi savunma yaptık. Oyuncularımın fiziki açıdan yeterli seviyeye gelmesiyle daha iyi bir performans göstereceğimize inanıyorum” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Yeni Koç Aziz Bekir’den Gökbel’e Ziyaret
HABER YORUMLARI