Ruşeym Torku

Yeni Bir Başlangıç

  • Giriş Tarihi: 12.01.2014 18:09
  • Güncelleme Tarihi: 2:26
Yeni Bir Başlangıç

Devre arası kampının iyi geçtiğini ve eksikleri gidermek için yoğun tempoda çalıştıklarını söyleyen Torku Konyaspor’un başarılı savunmacısı Selim Ay, “Mesut hocamızla birlikte yeni bir sayfa açtık. İkinci yarıda daha başarılı bir takım izlettireceğiz” ded

Why Note!?

TORKU Konyaspor’un savunmadaki başarılı ve genç futbolcusu Selim Ay, ikinci yarının kendilerini için yeni bir başlangıç olacağını söyledi. 20 puanla tamamlanan ilk yarının ardından sezonun ikinci devresinde daha başarılı olmak adına faydalı bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten yeşil-beyazlı oyuncu Selim Ay, tek düşüncelerinin alacakları puanlarla sezonu Torku Konyaspor’a yakışır en iyi yerde tamamlamak olduğunu söyledi.

SEZONUN ilk yarısının kendileri için iyi geçtiğini söyleyebileceğini ifade eden Selim Ay açıklamasında şu sözlere yer verdi. “Bakıldığında herkesin ortak görüşü daha iyisini yapabileceğimiz doğrultusunda. Bunu bizde kabul ediyoruz. Ama bulunduğumuz durumun kötü olduğunu da düşünemeyiz. Ligin en yeni takımız. Uyum sorunu yaşadık. Ama bu süreci en az kayıpla ve hedeflediğimiz puanla kapattığımıza inanıyoruz. Bizim için sezonun ilk yarısındaki en büyük artımız takım içerisinde arkadaşlık, birlik ve beraberlikti. İç sahada oynadığımız 9 maçın 6’sını kazandık. Burada ne kadar başarılı isek deplasmanlarda iyi oynamamıza rağmen aynı oranda başarısızdık. Alınan kötü sonuçlardan gereken dersleri çıkarttık”.

“MESUT hocamızın gelişiyle yeni bir sayfa açtık. Kayserispor ve Eskişehirspor maçlarında oynanan oyun, mücadele, alınan puanlar özgüvenimizi yeniden kazanmamızı sağladı. Kamp döneminde hazırlıklarımız son derece iyi gidiyor. Biz takım olarak sezonun ikinci devresinde daha başarılı bir Torku Konyaspor izlettireceğimize inanıyoruz. Gerçekten bireysel anlamda ve takım oyununa katkı sağlayacak, oyunun gidişini değiştirecek birbirinden yetenekli ve kaliteli oyunculara sahibiz. Bu kalitemizi maçlara yansıtarak ilk planda bizi ligde tutacak, sonrasında orta sıralarda kendimize yer bulmamızı sağlayacak sonuçları alacağımıza inancımız tam”.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Yeni Bir Başlangıç
HABER YORUMLARI