kapat
Ruşeym Torku

‘Yakalanan İvme Devam Edecektir’

  • Giriş Tarihi: 18.07.2013 17:43
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
‘Yakalanan İvme Devam Edecektir’

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, “Ülkemiz dışında dünyanın değişik ülkelerindeki problemler bizi değişik şekillerde sallıyor. Kendi içerimizde de bir takım problemler bunlara ilave oldu. Ama kıymetli bir ülkenin çok kıymetli yurttaşları olarak yakaladı

Bali, İş Bankası Konya Şubesi tarafından Dedeman Otel’de düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, geçen yıl ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Banka olarak kuruluşundan bugüne, belirli bir patron ve sermaye grubuna dayanmayıp, sadece iş prensiplerine dayanan bir kurum olduklarını ifade eden Bali, “Bankacılık açısından finans, finansa ilişkin diğer insiyatifler ve grubumuzun insiyatifleri açısından, hep aynı prensiple çalışmaya devam ediyoruz. Aynı samimiyetle ve çalışkanlıkla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Çalışacağız, her şeyden önce olumlu düşüneceğiz. Sadece olumlu düşünmek yetmez. Olumlu olması için de çalışacağız. Ülkemiz dışında dünyanın değişik ülkelerindeki problemler bizi değişik şekillerde sallıyor. Kendi içerimizde de birtakım problemler bunlara ilave oldu. Ama kıymetli bir ülkenin çok kıymetli yurttaşları olarak yakaladığımız ivmeyi, fazı kaybetmeden devam edeceğiz. Bunun için üzerimize düşen ne varsa hepsini yürüteceğiz.

İş Bankası bu ülkeye her zaman bir finans kuruluşu olmanın sorumluluğunun ötesinde bir sorumluluk duymaktadır. Şimdiye kadar özellikle zor zamanlarda yürüttüğümüz çalışmalar ve iş yapma prensiplerimizle, aynı tarzda çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > ‘Yakalanan İvme Devam Edecektir’
HABER YORUMLARI