kapat
Torku Limonata

Whatsapp’ta yeni dönem başlıyor!

  • Giriş Tarihi: 14.07.2017 13:23
  • Güncelleme Tarihi: 13:25
Whatsapp’ta yeni dönem başlıyor!

Whatsapp'ın son beta sürümüyle birlikte dosya paylaşımı, arama ekranı ve toplu mesaj gönderme özelliklerinde değişiklikler yapıldı.

Whatsapp’ın son beta sürümüyle birlikte dosya paylaşımı, arama ekranı ve toplu mesaj gönderme özelliklerinde değişiklikler yapıldı.

Dünyanın en çok kollanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp kendini yenilemeye devam ediyor.

Uygulamanın son beta sürümüyle birlikte dosya paylaşımı, arama ekranı ve toplu mesaj gönderme özelliklerinde değişiklikler yapıldı.

Önceleri .pdf, .docx, .xlsx uzantılı dosyaların paylaşılmasına olanak sağlayan WhatsApp şuan beta kullanıcılarına her türden dosyayı paylaşma özelliğini getirdi.

Bundan böyle Müzik, fotoğraf, video, APK gibi WhatsApp’tan gönderilen dökümanı telefonunuzun “indirilenler” klasöründe rahatlıkla görebileceksiniz.

Ayrıca, Android kullanıcıları için dosya gönderme sınırı 100 MB olarak belirlenirken iOS kullanıcıları için sınır 120 MB olarak belirlendi.

Diğer bir değişiklik ise sistemsel bir değişiklik değil. Daha çok görünüş ile alakalı. Bu değişiklik WhatsApp’ın medya paylaşımı için kullanışlılığını önemli ölçüde değiştiriyor.

Sohbet esnasında birden fazla resim gönderdiğinde veya aldığında,resimleri tek tek göstermek yerine resimler sohbet içinde gruplandırılıyor.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Teknoloji > Whatsapp’ta yeni dönem başlıyor!
HABER YORUMLARI