Torku Jelifest

WhatsApp’a yeni özellik! Bakın nasıl olacak

  • Giriş Tarihi: 1.10.2018 13:49
  • Güncelleme Tarihi: 13:49
WhatsApp’a yeni özellik! Bakın nasıl olacak

Günümüzün en popüler mesajlaşma aracı olarak akıllı telefonların vazgeçilmezi haline gelen Whatsapp'ın uzun yıllardır reklamsız hizmet verdiği herkesin malumu; ancak bu durum çok yakın zamanda değişeceğe benziyor. Whatsapp'ta reklamlar bakın nasıl oynayacak?

Mutlu Akü

Günümüzün en popüler mesajlaşma aracı olarak akıllı telefonların vazgeçilmezi haline gelen Whatsapp’ın uzun yıllardır reklamsız hizmet verdiği herkesin malumu; ancak bu durum çok yakın zamanda değişeceğe benziyor. Whatsapp’ta reklamlar bakın nasıl oynayacak?

aşından beri hedefinin WhatsApp’a reklam alma olduğunu ifade etmişti. WABetaInfo tarafından ortaya çıkarılan son bilgilere göre, Facebook, WhatsApp reklamları üzerinde çalışmaya başladı bile. WhatsApp betaları gelişmeleri hakkında genellikle yüzde yüze yakın bir oranla doğru bilgi paylaşan WABetaInfo, attığı tweet ile reklam çalışmalarını duyurmuş oldu.

Yeni özellikler geldi
Bu bilginin ışığında, WhatsApp için iOS kullanıcılarına son dönemde gelen özellikler işe şunlar oldu:WhatsApp 2.18.92 güncellemesiyle birlikte Bildirim Genişletme özelliğine 3D Touch desteğini de ekleyen yetkililer bildirim çubuğu üzerinden, basma şiddetinize göre gelen medyaları görüntüleyebilmenize olanak sağlayacak. WhastApp 2.18.92 güncellemesiyle, WhatsApp durumlara arama sekmesi eklendi Bu sekme üzerinden istediğiniz kişinin durumunu arayarak rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Ayrıca durumunu görüntülediğiniz kişinin profil resmini de adının yanında görebileceksiniz.> Yeni Meram >Teknoloji > WhatsApp’a yeni özellik! Bakın nasıl olacak
HABER YORUMLARI