Torku Jelifest

WhatsApp krizi tatlıya bağlandı

  • Giriş Tarihi: 6.01.2016 15:18
  • Güncelleme Tarihi: 15:21
WhatsApp krizi tatlıya bağlandı

Dün akşam saatlerinde Hakan Çalhanoğlu ile Kenan Sofuoğlu arasında yaşanan WhatsApp krizi iki tarafında yaptığı açıklamalar ile tatlıya bağlandı.

Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu sosyal medya hesabından milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu ile Almanya’da görüşmek için yaptığı konuşmayı yayınlayarak, milli futbolcunun kendisini tanımamasına, numarasını nereden aldığını sormasına tepki göstermişti.

‘İnsan sevdiğine kırılır’

Kenan Sofuoğlu daha sonra sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla, “kırılmamın verdiği hissiyatla doğru olmayan paylaşımım” dediği paylaşımı kaldırdığını ve fotoğrafları sildiğini açıkladı.

Kenan Sofuoğlu, “Ben Hakan kardeşimi uzun zamandır örnek ahlakı ve sporculuğuyla beğenerek takip ediyorum ve kendisini gerçekten sevdiğim için samimi bir şekilde tanışmak için yazdığımda bana tepkisi ve sorgulayarak karşılamasından dolayı gerçekten kırılmamın verdiği hissiyatla doğru olmayarak bu paylaşımda bulundum…

Bu paylasimi Hakan kardeşimi kötülemek için değil sadece kırıldığımı belirtmek için paylaştım fakat bu kadar buyutulmesini beklemiyordum ve gereksiz buldum. Bu sebepten öturü paylaşımı kaldırıyorum.”

whatsapp-krizi-tatliya-baglandi-2> Yeni Meram >Spor > WhatsApp krizi tatlıya bağlandı
HABER YORUMLARI