kapat
Ruşeym Torku

Veliler Kahvaltıda Toplandı

  • Giriş Tarihi: 25.05.2013 18:43
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Veliler Kahvaltıda Toplandı

Gençlik Eğitim Kurumları okul aile birliklerinin ortaklaşa düzenlediği kahvaltı programında velileri ile bir araya geldi.

Özel Gençlik İlkokulu/Ortaokulu yemekhanesinde gerçekleşen programa Özel Enderun Liseleri velileri ile Özel Gençlik İlkokulu/Ortaokulu velileri katıldı.

Gençlik Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muharrem Turşucu “Kaliteli eğitime geçişte özel okullar ülkemiz için de önemli bir fırsattır. Fakat özel okul kurmak ve işletmek ülkemizde oldukça riskli ve zor bir iştir. Ülkemizde özel okulda çocuk okutmak da bir aile için oldukça külfetlidir. MEB ve hükümetimizden beklentimiz; özel okul yönetiminin, öğretmenlerinin ve özel okulda çocuğunu okutma fedakârlığını gösteren velilerin desteklenmesidir. Eğitim-öğretimin önemini kavramış, yavrularına daha kaliteli bir eğitim aldırma çabasına düşmüş, bilinç düzeyi yüksek ailelerimiz/velilerimiz, büyük fedakârlıklarla özel okulda çocuklarını okutabilmektedir. Biz bu fedakârlıklarınızı biliyor ve görüyoruz. Bu bilinç ve fedakârlıklarla oluşturulan okul aile birliklerimizin gerek Gençlik İlkokulumuz ve Ortaokulumuz da gerekse Enderun Liselerimizde eğitiminin kalitesine ve okullarımızın etkinliklerinin arttırılmasına katkıları çok anlamlıdır” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Veliler Kahvaltıda Toplandı
HABER YORUMLARI