Torku Jelifest

Vefat eden AA muhabiri Kılıç için tören düzenlendi

  • Giriş Tarihi: 3.02.2016 21:36
  • Güncelleme Tarihi: 21:36
Vefat eden AA muhabiri Kılıç için tören düzenlendi

Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Anadolu Ajansı muhabiri Abdulgafur Kılıç için Çukurova Gazeteciler Cemiyeti önünde tören düzenlendi.

Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Abdulgafur Kılıç için Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) önünde tören düzenlendi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, burada yaptığı konuşmada, Kılıç’ın Adana’da sevilen ve sayılan biri olduğunu belirtti.

Esendemir, “Hiç kimseyi kırmayan incitmeyen çok değerli bir kardeşimizdi. Çok zamansız bir şekilde acımasız bir hastalığa yakalandı. Bizi boynu bükük bıraktı. Çok genç yaşta kaybettik Abdulgafur kardeşimizi. Mekanı cennet olsun” ifadesini kullandı.

Edilen duaların ardından Kılıç’ın cenazesi Asri mezarlığına götürüldü. Burada kılınan namazın ardından Kılıç’ın cenazesi memleketi Mardin’e gönderildi.

Vali Büyük, taziye mesajı yayımladı

Adana Valisi Mustafa Büyük de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Kılıç için taziye mesajı yayımladı.

Büyük mesajında, şunları kaydetti:

“Tedavi gördüğü Ç.Ü. Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi yoğun bakım ünitesinde günlerdir yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Anadolu Ajansı Muhabiri Abdulgafur Kılıç’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti önünde düzenlenen törene katılamamamdan dolayı ayrıca üzüldüğümü belirtiyor, merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, Anadolu Ajansı çalışanlarına ve basın camiamıza başsağlığı diliyorum.”> Yeni Meram >Güncel > Vefat eden AA muhabiri Kılıç için tören düzenlendi
HABER YORUMLARI