Ruşeym Torku

‘Vatan Hainleri İle Kol Kola Halay Çektiler’

  • Giriş Tarihi: 1.01.2014 17:04
  • Güncelleme Tarihi: 23:22
‘Vatan Hainleri İle Kol Kola Halay Çektiler’

“Geçtiğimiz yıl ülkemiz açısından çok kötü geçmiştir” diyen MHP Konya İl Başkanı Taşcı, “Vatan hainleri kahraman ilan edilmiş, kol kola halay çekilmiş ve yolsuzluk yapanları açığa çıkaran polisler görevden alınmıştır” dedi.

Why Note!?

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Konya İl Başkanı Av. Tarık Taşcı Akşehir İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği 3’üncü istişare toplantısına katıldı. Doğrugöz Kültür Sanat Evi’nde düzenlenen toplantıya Konya Ülkü Ocakları Başkanı Alper Gedik, il ve ocak başkan yardımcıları MHP Akşehir İlçe Başkanı Zekeriya Kanat, Akşehir Belediye Başkan adayı Doğrugöz Belediye Başkanı Osman Fedai ve partililer katıldı.

“MİLLETİMİZ ÜLKEYİ

KAOSA SÜRÜKLEYENLERİ

SANDIĞA GÖMECEK”

Toplantıda 30 Mart 2014 seçimlerinin yaklaştığını ve çalışmalara hız verdiklerini belirten Tarık Taşcı, “2014 seçimleri çok önemli. Geçtiğimiz yıl Türkiye açısından çok kötü geçmiştir. Vatan hainleri kahraman ilan edilmiş kol kola halay çekilmiş yolsuzluk yapanları açığa çıkaran polisler görevden alınmıştır. Bunları yapanların cezasını milletimiz sandıkta verecektir. İlk aşaması da Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimleridir. Vatandaşlarımız bu seçimlerde ülkeyi kaosa sürükleyenlerden hesap soracak ve sandığa gömecektir. Geçtiğimiz dönem Konya’nın önemli 5 ilçesinde belediye başkanlıkları partimizdedir. Akşehir’de önemli ve büyük bir ilçemizdir. Üç dönemdir Doğrugöz belediyesindeki başarılı çalışmaları ile vatandaşın takdirini kazanmış Osman Fedai’yi aday göstererek Akşehir’in yönetimine de talip olduk ve kazanacağımızdan eminim. MHP’li belediyelerin başarısını Akşehir’e de taşıyacağız” diye konuştu.

Osman Fedai ise, “Bizi bir kez tercih eden bir daha bırakmıyor. Allah’ın izni ile Akşehirli hemşerilerimde böyle yapacaktır” ifadelerini kullandı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > ‘Vatan Hainleri İle Kol Kola Halay Çektiler’
HABER YORUMLARI