kapat
Ruşeym Torku

Vali Doğan’dan MÜSİAD’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 12.04.2013 9:25
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Vali Doğan’dan MÜSİAD’a Ziyaret

Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek’i ziyaret etti.

MÜSİAD Konya Şubesinde gerçekleşen ziyarette MÜSİAD Konya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu. MÜSİAD’ın şehrin değerine katkı sağlamak için çalışmalarına devam ettiğini belirten MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek, “MÜSİAD Konya Şubesi olarak kuruluşumuzdan bugüne 20 yıllık süreçte şehrimizin gelişimi adına çalışıyoruz. Şehrimiz ekonomisini daha da ileriye taşımak için MÜSİAD çatısında birleşen iş adamlarımızla birlikte ülkemizin gelecek vizyonuna odaklanmış durumdayız” dedi.
Konya Valisi Aydın Nezih Doğan’a lojistik merkez projesinde verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini ileten Şimşek, “Lojistik merkez projesi şehrimizin ihracat potansiyelinin yükseltilmesi adına önemli bir adım olmuştur. Limana daha hızlı ulaşabilmemiz, ürettiğimiz ürünleri dünya pazarlarına daha güvenli ve ekonomik taşımamızı da sağlayacaktır. Lojistik projelerimizin şehrimize gelecek yatırımlar için de önemli bir tercih oluşturacağı inancındayız. Bu nedenle çalışmalarımızın her aşamasındaki desteğiniz bizlere güç vermiştir” ifadesini kullandı.
MÜSİAD’ın sosyal ve ekonomik çalışmalarını dikkatle izlediğini belirten Konya Valisi Aydın Nezih Doğan da, “MÜSİAD şehrimize önemli katkılar sağlıyor. Şehrin gelişmesinde üniversiteler ne kadar önemli ise sivil toplum kuruluşlarının da önemi o kadar büyüktür. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Lojistik merkez çalışmalarında gelinen noktada birçok önemli uluslararası kuruluşun Konya’ya gelme talebinde bulunması projenin önemini ortaya koyuyor” dedi.
Konya Valisi Doğan sözlerinin devamında, Konyalı sanayicilerin daha kaliteli ürün üretmek ve yetişmiş insan gücünü artırmak için daha fazla çalışması gerektiğini belirtti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Vali Doğan’dan MÜSİAD’a Ziyaret
HABER YORUMLARI