Torku Jelifest

Ünlü Sanatçılar Huğlu’nun Festivalinde Sahne Alacak

  • Giriş Tarihi: 15.07.2015 10:56
  • Güncelleme Tarihi: 10:56
Ünlü Sanatçılar Huğlu’nun Festivalinde Sahne Alacak

Ünlü sanatçılar Murat Başaran ve Nuray Hafiftaş, Konya’nın Beyşehir ilçesine bağlı Huğlu Mahallesi’nde düzenlenecek festivalde sahne alacak.

Beyşehir’in av tüfeği üretimi ile ismini duyuran Huğlu Mahallesi’nde geleneksel hale gelen “Huğlu Kültür ve Sanat Festivali”nin bu yıl gerçekleştirileceği tarih belirlendi. Huğlu Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından yapılan yazılı açıklamada, dernek tarafından düzenlenen geleneksel festivalin 8 Ağustos Cumartesi günü yapılacağı bildirildi. Açıklamada, festivale Huğlu ve Beyşehir halkı davet edilirken, etkinliğin içeriği ile ilgili yapılan açıklamada, “Festivalimizde bu yıl birincisi olacak tüfek şenliği, mehteran gösterileri, akrobasi ve animasyon gösterileri, motosiklet kortej geçişi yer alacak. Ayrıca, festival kapsamında düzenlenecek konser programında Murat Başaran ve Nuray Hafiftaş gibi ünlü isimler Huğlu mahallesinde sahne alacak” denildi.

unlu-sanatcilar-huglunun-festivalinde-sahne-alacak-1> Yeni Meram >Konya > Ünlü Sanatçılar Huğlu’nun Festivalinde Sahne Alacak
HABER YORUMLARI