kapat
Ruşeym Torku

Tüm gayretimiz Süper Lig için

  • Giriş Tarihi: 11.01.2013 16:48
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Tüm gayretimiz Süper Lig için

Torku Konyaspor’un genç yıldızı Ali Dere, Süper Lig hedefine ulaşmak için tüm gayretlerini göstereceklerini söyledi.

TAKIMLARIN hedefleri doğrultusunda mücadelenin daha çok kızışacağı ikinci devrenin kendilerini beklediğini ifade eden Torku Konyaspor’un genç futbolcularından Ali Dere, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve tek düşüncelerinin Süper Lig hedefine ulaşma adına ellerinden gelen tüm gayreti göstermek olduğunu, sonunda da hak ettikleri Süper Lig’e yükseleceklerine inandığını söyledi. Ali Dere, “Herkesin bildiği gibi bizim adımıza iyi bir ilk yarı olmadı. İyi oynadığımız maçlarda arzu ettiğimiz galibiyetleri alamamak bizi zirvenin gerisinde bıraktı. Ama henüz kaybedilmiş bir şey yok” dedi.

LİDERLE aralarında sadece 9 puan fark olduğunu hatırlatan Ali Dere, “Bu kapatılmayacak bir fark değil. Bu ligin zorluğunu geçtiğimiz senelerde de yaşadık. Hiçbir şeyin garantisi yok. İyi oynayan, daha çok arzu eden ve o gün gününde olan takımlar istediklerini alıyorlar. Hedefler doğrultusunda mücadelenin kızışacağı ve her takım adına zorlu geçecek bir ikinci devrenin bizi beklediğinin farkındayız. Eksiklerimizi de gidererek olabildiğince hazır bir şekilde sezonun ikinci devresine başlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

ÖZELLİKLE iç sahada oynayacakları maçlarda puan kaybı yaşamamak istemediklerini belirten Ali Dere, “Bakıldığında deplasmanlarda istediğimiz sonuçları alan bir takımız. Ama bunu daha da ileriye taşımak zorundayız. Bucaspor maçıyla başlayacak zorlu periyotta tek düşüncemiz istediğimiz sonuçları almak adına tüm gayretimizi göstermek, mücadelemizi etmek ve sonunda da nasipse Süper Lig’e yükselmek. Bunu başaracağımıza inanıyorum” ifadelerine yer verdi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Tüm gayretimiz Süper Lig için
HABER YORUMLARI