Torku Jelifest

Tuğçe Kazaz, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti

  • Giriş Tarihi: 19.02.2015 11:56
  • Güncelleme Tarihi: 11:56
Tuğçe Kazaz, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti

Ünlü manken Tuğçe Kazaz Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret etti. Başkan Uğur, Balıkesirli bir hemşehri olarak Tuğçe Kazaz’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek teşekkür etti.

Mutlu Akü

Son zamanlarda yaptığı açıklamalarla medya, magazin ve siyaset gündeminde ismi geçen Tuğçe Kazaz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret etti. Başkan Uğur’un makamında kabul ettiği Tuğçe Kazaz,

memleketi Balıkesir’in Büyükşehir olmasından büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti. Kazaz, “Balıkesir’e ailemi ziyarete geldim. Benim ailem Ayvalıklı. Edip başkanımıza uğrayıp, halini, hatırını sormak istedim. Burası doğduğum, büyüdüğüm topraklar. Geldiğimiz zaman o aynı hissi uyandırıyor bizde. Şehri çok güzel gördüm. Tertemiz ve gelişmiş gördüm, mutlu oldum. Tebrik ederim. Büyükşehir olmamız gurur verici. Edip Başkanımızla görüşüp, sohbet ettik. Kendisini tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da Tuğçe Kazaz’ın topluma mal olmuş bir kişi olduğunu belirtirken Balıkesirli bir hemşehri olarak kendisinin ziyaretinden memnun olduğunu söyledi. Başkan Uğur, “Tuğçe hanım bizim hemşehrimiz. Artık kendisi topluma mal olmuş bir kişi. Bugün Büyükşehrimizi ziyaret etti. Biz de onu ağırlamaktan memnunuz, misafirimiz oldular. Balıkesir’e her zaman desteğini bekliyoruz” diye konuştu.

Tuğçe Kazaz günü birliğine geldiği memleketi Balıkesir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaretinin ardından İstanbul’a döndü.> Yeni Meram >Magazin > Tuğçe Kazaz, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti
HABER YORUMLARI