Ruşeym Torku

TSK’dan “Malazgirt’ten Kocatepe’ye” videosu

  • Giriş Tarihi: 26.08.2018 13:06
  • Güncelleme Tarihi: 13:12
TSK’dan “Malazgirt’ten Kocatepe’ye” videosu

Türk Silahlı Kuvvetleri, 26-30 Ağustos Zafer Haftası nedeniyle "Malazgirt'ten Kocatepe'ye" başlıklı bir video hazırladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri, 26-30 Ağustos Zafer Haftası nedeniyle “Malazgirt’ten Kocatepe’ye” başlıklı bir video hazırladı.

Buradasınız : Ana Sayfa »Gündem » TSK’dan “Malazgirt’ten Kocatepe’ye” videosuTSK’dan “Malazgirt’ten Kocatepe’ye” videosuTürk Silahlı Kuvvetleri, 26-30 Ağustos Zafer Haftası nedeniyle “Malazgirt’ten Kocatepe’ye” başlıklı bir video hazırladı.26 Ağustos 2018 Pazar 11:41 facebookta paylaş Share on Google+ yazıyı büyütyazıyı küçült

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), 26-30 Ağustos Zafer Haftası nedeniyle “Malazgirt’ten Kocatepe’ye” başlıklı bir video hazırlandı. Videoda Malazgirt Zaferi’ne ait görseller ile Büyük Taarruz’a ilişkin görüntüler yer aldı.

TSK’nın sosyal medya hesabından paylaşılan video, atlı Türk birlikleri, Sultan Alparslan’ın görüntüsü ve “Askerlerim, bugün burada ne emreden bir Sultan ne de emir alan bir asker vardır. Ya zafer kazanırız ya şehit olarak cennete gideriz.” sözlerinin bulunduğu görselle başlıyor.

Daha sonra, Gazi Mustafa Kemal’in, Türk askerlerini selamlamasına ve savaş alanından görüntülere yer verilen videoda, Atatürk’ün imzası ile “Ya istiklal ya ölüm.” sözleri bulunuyor.

Video, Türk bayrağı ve “Büyük Zafere Adım Adım” ifadeleriyle sona eriyor.> Yeni Meram >Güncel > TSK’dan “Malazgirt’ten Kocatepe’ye” videosu
HABER YORUMLARI