Torku Jelifest

Transferde Ses Yok

  • Giriş Tarihi: 13.06.2013 15:29
  • Güncelleme Tarihi: 1:13
Transferde Ses Yok

Torku Konyaspor dış transferde dün de sakin bir gün geçirdi. Yeşil-beyazlı yöneticiler bir çok futbolcuyla görüşmesine karşın henüz imza aşamasına gelinmedi. Ayrıca teknik patron Tütüneker de İstanbul’daki temaslarını sürdürüyor.

TORKU Konyaspor’da, dış transferde isim ve temas var, ancak sonuç yok. İç transferde Ali Turan ile bir yıl daha sözleşme yenilenen yeşil-beyazlı kulüpte dış transfer konusunda da temaslar yoğun şekilde sürüyor. Dış transferde listeye her gün yeni isimler eklenirken, henüz sonuca ulaşılan ve transferi bitirilen bir oyuncu bulunmuyor. Kaleci adayları sayısında ise artış kaydedildi. Adaylar arasına yeni isim olarak; Elazığspor’un 35 yaşındaki Hırvat kalecisi Vanja Ivesa ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un 30 yaşındaki Portekizli kalecisi Eduardo Carvalho girdi.

TORKU Konyaspor’da, Teknik Direktör Uğur Tütüneker transfer temaslarını İstanbul’da dün de sürdürdü. Sol bek olarak listeye giren son isim Galatasaraylı Çağlar Birinci oldu. Diğer adaylar ise Beşiktaş’tan Tevfik Köse ve Emre Özkan. Tütüneker, ayrıca Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan isimleri daha önce belirlenen futbolcular konusunda temaslarda bulunuyor. Torku Konyaspor yöneticileri, iç transferde Erdinç ve Kaya ile yeniden anlaşacaklarını, dış transferde ise aceleci olmadıklarını yinelediler.

YEŞİL-beyazlı yöneticiler, dış transferde ince eleyip sık dokumak istediklerini ve dengeleri bozmadan iyi bir kadro oluşturmayı amaçladıklarını açıkladılar. Yeşil-beyazlı takımda, dış transfer Konya’da yapılacak ve 9 Temmuz’a kadar devam edecek birinci dönem kamp çalışmalarına kadar büyük ölçüde bitirilecek. Kartallar Bolu kampına eksiksiz gidecek.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Transferde Ses Yok
HABER YORUMLARI